Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2022, 20:05

Polskie Hard West 2 na krwawym gameplayu

Rodzime Hard West 2 doczekało się nowego gameplay trailera. Dziki Zachód w strategii turowej od studia Ice Code Games będzie wyjątkowo krwawy.

Nie minęły dwa miesiące od oficjalnej zapowiedzi gry Hard West 2, a nasze rodzime studio Ice Code Games postanowiło podzielić się ze światem kolejnym gameplay trailerem. Materiał jest ponad dwukrotnie dłuższy niż poprzedni (zaprezentowany wraz z ogłoszeniem produkcji) i pozwala lepiej przyjrzeć się poszczególnym elementom rozgrywki w nadchodzącej strategii turowej. Ta zapowiada się wyjątkowo krwawo. Zresztą zobaczcie sami.

Hard West 2 ma się ukazać w 2022 roku na PC, lecz wciąż nie znamy dokładnej daty premiery gry. Przypominam jednak, że na Steamie można zapisać się do udziału w jej zamkniętych testach.

Wszystko wskazuje na to, że „dwójka” może powtórzyć sukces pierwowzoru. A kto wie, może deweloper osiągnie swój cel i nawet przebije oczekiwania fanów „jedynki”.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej