Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release NVIDIA Press Release 29 lipca 2019, 18:00

Polska triumfatorem turnieju VERSUS #FramesWinGames

Sześć zespołów konkurowało ze sobą w grach Apex Legends i Fortnite, ogromnie popularnych tytułach battle royale, wykorzystując do walk komputery OMEN by HP wyposażone w najnowsze karty graficzne NVIDIA GeForce RTX.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Sześć drużyn z całej Europy przybyło w ubiegły weekend do Julinka pod Warszawą, aby stoczyć bój w ramach turnieju VERSUS GEFORCE RTX FRAMES WIN GAMES zorganizowanego przez firmę NVIDIA razem z marką OMEN by HP. Zawodniczki i zawodnicy reprezentujący Francję, Hiszpanię, Niemcy, Polskę, Rosję oraz Wielką Brytanią i kraje skandynawskie toczyli dwudniowe walki w grze Apex Legends, wydanej przez Electronic Arts oraz Fortnite studia Epic Games. Zwycięska drużyna, którą reprezentowali Piotr ‘Izak’ Skowyrski (kapitan), Katarzyna ‘UrQueeen’ Jajuga, Paweł ‘Leh’ Lehmann oraz Jacek ‘Highstyled’ Kamiński, dominowała od pierwszej minuty rozgrywek.

Polska triumfatorem turnieju VERSUS #FramesWinGames - ilustracja #1

Rywalizacja do samego końca

Sześć zespołów konkurowało ze sobą w grach Apex Legends i Fortnite, ogromnie popularnych tytułach battle royale, wykorzystując do walk komputery OMEN by HP wyposażone w najnowsze karty graficzne NVIDIA GeForce RTX.

Już podczas pierwszej tury rozgrywek polska drużyna wypracowała sobie przewagę, którą powiększała z każdą minutą i nie oddała prowadzenia do końca. O ile po pierwszym dniu, w którym toczono rywalizację w grze Fortnite, można było jeszcze rozważać różne scenariusze, to początek walk w Apex Legends jasno pokazał, że pozostałym teamom pozostanie bicie się tylko o kolejne miejsca na podium. Walka do końca była bardzo wyrównana i ostatecznie drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Wielką Brytanię i kraje skandynawskie, a trzecia była Rosja.

„Bawiliśmy się świetnie, ale byliśmy też maksymalnie skoncentrowani do samego końca, ponieważ rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie”, powiedział po otrzymaniu okazałego pucharu Piotr ‘Izak’ Skowyrski , kapitan polskiej ekipy. „Na pewno wynik wypracowany po pierwszym dniu turnieju pomógł nam kontrolować sytuację, ale kluczem do zwycięstwa była praca zespołowa. Każdy członek naszej drużyny przyczynił się do tak okazałej wygranej”.

Najnowocześniejszy sprzęt oraz konkurs dla widzów

Transmisja turnieju cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, a licznik odsłon znacznie przekroczył liczbę 400 tysięcy. Zapis rozgrywek dla wszystkich, którzy nie mogli go obejrzeć na żywo dostępny jest na stronie https://www.twitch.tv/nvidiageforcepl

Specjalnie z okazji zawodów uruchomiono konkurs, w którym fani gier battle royale mogą wygrać doskonałego laptopa OMEN X 2S oraz 24 karty graficzne GeForce RTX 2080 Ti. Szczegóły na stronie https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/versus-frames-win-games/.

W sklepie x-kom trwa również promocja, w ramach której laptopy OMEN by HP wyposażone w karty graficzne GeForce RTX można nabyć z rabatem w wysokości 1000 zł. Pełna oferta dostępna jest na stronie: https://www.x-kom.pl/l/versus

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.