Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2012, 13:35

autor: Sarge

Polscy twórcy gry Datura udostępnili wersję beta benchmarka Catzilla

W sieci wylądowała wersja beta benchmarka Catzilla. Za jego stworzenie odpowiedzialny jest polski zespół Plastic Studios, który wcześniej stworzył grę Datura, dostępną wyłącznie w usłudze PlayStation Network.

Polski zespół Plastic Studios (Datura) udostępnił wersję beta benchmarka Catzilla, o którym pisaliśmy w październiku. Oprogramowanie pozwala sprawdzić możliwości komputera, na którym zostało uruchomione.

Film prezentujący możliwości benchmarka Catzilla możecie obejrzeć powyżej. Jeśli sami chcielibyście uruchomić go na swoim pececie, powinniście ściągnąć go z oficjalnej strony internetowej. Twórcy zaznaczają, że benchmark współpracuje z systemami operacyjnymi Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz Windows 8. Do działania potrzebuje karty graficznej przynajmniej z serii Geforce 8000 lub Radeon HD2000.

  1. Pobierz benchmark Catzilla

Na koniec należy zaznaczyć, że benchmark nie ujawnia nowej gry zespołu Plastic Studios. Dyrektor Michał „Bonzaj” Staniszewski ostatnio powiedział jednak serwisowi Eurogamer, że poziom techniczny jest zbliżony do tego, co twórcy chcą uzyskać w swojej kolejnej produkcji. Na razie nie znamy żadnych szczegółów na jej temat.

  1. Oficjalna strona internetowa benchmarka Catzilla