Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 listopada 2018, 11:46

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - fani zachwyceni po pokazach przedpremierowych

Dzięki zorganizowanym w Stanach specjalnym pokazom dla fanów, poznaliśmy pierwsze opinie o kontynuacji filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Te są bardzo optymistyczne i zapowiadają udany seans.

Nieco ponad tydzień dzieli nas od premiery Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda, kontynuacji ciepło przyjętego spin-offa Harry’ego Pottera z 2016 roku z Eddiem Redmayne’em, Katherine Waterston i Ezrą Millerem. Producenci zorganizowali niedawno specjalne pokazy przedpremierowe obrazu dla fanów, dzięki czemu w sieci pojawiły się pierwsze opinie o superprodukcji fantasy.

Fani uniwersum Harry’ego Pottera mają powody do zadowolenia. - Pokazy przedpremierowe Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda - fani zachwyceni filmem - wiadomość - 2018-11-05
Fani uniwersum Harry’ego Pottera mają powody do zadowolenia.

Przedpremierowe prezentacje Zbrodni Grindelwalda odbyły się w różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych. Z szansy na wcześniejsze zapoznanie się z produkcją skorzystały tysiące fanów Harry’ego Pottera. Większość z nich była filmem zachwycona, chwaląc świetną rolę Johnny’ego Deppa wcielającego się w tytułowego czarnoksiężnika, skrywającą wiele niespodzianek fabułę oraz zapadające w pamięć zakończenie. Wybrane opinie z serwisu Twitter prezentujemy poniżej:

Znacznie więcej opinii można znaleźć w serwisie społecznościowym pod hasztagiem #protectthesecrets. Dominuje wśród nich wielki entuzjazm, co daje nadzieję na film przynajmniej równie udany, co pierwsze Fantastyczne zwierzęta. Warto jednak pamiętać, że fani uczęszczający na tego typu przedpremierowe pokazy czasem dają się ponieść emocjom i zdarza im się wychwalać produkcje, które później okazują się najwyżej średnie – tak było choćby w przypadku pokazów przedpremierowych Legionu samobójców czy Batmana v Supermana. O ile więc jest to jakiś pozytywny sygnał odnośnie jakości filmu, to nie warto traktować go jako decydującego wyznacznika tego, czy kupować już bilety do kina.

Sami o jakości produkcji przekonać będziemy mogli się 16 listopada – wtedy odbędzie się polska premiera Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda.

  1. Oficjalna strona filmu
  2. Recenzja filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć w serwisie Gameplay.pl