Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 23 maja 2019, 17:00

autor: Serek

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu Terminator: Dark Fate

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu Terminator: Dark Fate (Terminator: Mroczne przeznaczenie) jest już w sieci. Na ekranie ponownie zobaczymy Arnolda Schwarzeneggera oraz Lindę Hamilton, do których dołączą nowi aktorzy. Premiera widowiska w Polsce ma odbyć się 8 listopada bieżącego roku.

Fani się doczekali. Pierwszy trailer nowego Terminatora jest już w sieci. - Pojawił się pierwszy zwiastun filmu Terminator: Dark Fate - wiadomość - 2019-05-23
Fani się doczekali. Pierwszy trailer nowego Terminatora jest już w sieci.

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Terminator: Dark Fate (Terminator: Mroczne przeznaczenie). Na ekranie zobaczymy powracających do swoich ról Arnolda Schwarzeneggera (jako T-800) oraz Lindę Hamilton (jako Sarah Connor). Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 8 listopada bieżącego roku. Reżyserem widowiska będzie Tim Miller, który ma w swoim portfolio między innymi pierwszego Deadpoola. Pierwszy zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej.

Prócz ikonicznych dla uniwersum postaci, pojawią się także nowe twarze, takie jak Grace grana przez Mackenzie Davis - aktorkę, którą możecie kojarzyć z roli Mariette w filmie Blade Runner 2049. Do obsady dołączyli także Natalia Reyes (Sny wędrownych ptaków), Gabriel Luna (Agenci T.A.R.C.Z.Y) i Diego Boneta (Rock of Ages). Sam zwiastun niewiele zdradza na temat fabuły, a także wydaje się być wyjątkowo „spokojny” jak na serię o zabójczych maszynach. Udział w produkcji filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie miał także naturalnie James Cameron, którego opowieści zza kulis możecie posłuchać poniżej.

Do premiery filmu pozostało jeszcze kilka miesięcy i fani zapewne otrzymają jeszcze jakąś zapowiedź przed ostatecznym debiutem produkcji. Czy Tim Miller wprowadzi powiew świeżości do serii, a przy tym nie urazi uczuć miłośników starszych odsłon cyklu?

  1. Oficjalna strona internetowa Paramount Pictures
  2. Oficjalna strona internetowa 20th Century Fox
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.