Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 maja 2019, 17:00

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu Terminator: Dark Fate

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu Terminator: Dark Fate (Terminator: Mroczne przeznaczenie) jest już w sieci. Na ekranie ponownie zobaczymy Arnolda Schwarzeneggera oraz Lindę Hamilton, do których dołączą nowi aktorzy. Premiera widowiska w Polsce ma odbyć się 8 listopada bieżącego roku.

Fani się doczekali. Pierwszy trailer nowego Terminatora jest już w sieci. - Pojawił się pierwszy zwiastun filmu Terminator: Dark Fate - wiadomość - 2019-05-23
Fani się doczekali. Pierwszy trailer nowego Terminatora jest już w sieci.

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Terminator: Dark Fate (Terminator: Mroczne przeznaczenie). Na ekranie zobaczymy powracających do swoich ról Arnolda Schwarzeneggera (jako T-800) oraz Lindę Hamilton (jako Sarah Connor). Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 8 listopada bieżącego roku. Reżyserem widowiska będzie Tim Miller, który ma w swoim portfolio między innymi pierwszego Deadpoola. Pierwszy zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej.

Prócz ikonicznych dla uniwersum postaci, pojawią się także nowe twarze, takie jak Grace grana przez Mackenzie Davis - aktorkę, którą możecie kojarzyć z roli Mariette w filmie Blade Runner 2049. Do obsady dołączyli także Natalia Reyes (Sny wędrownych ptaków), Gabriel Luna (Agenci T.A.R.C.Z.Y) i Diego Boneta (Rock of Ages). Sam zwiastun niewiele zdradza na temat fabuły, a także wydaje się być wyjątkowo „spokojny” jak na serię o zabójczych maszynach. Udział w produkcji filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie miał także naturalnie James Cameron, którego opowieści zza kulis możecie posłuchać poniżej.

Do premiery filmu pozostało jeszcze kilka miesięcy i fani zapewne otrzymają jeszcze jakąś zapowiedź przed ostatecznym debiutem produkcji. Czy Tim Miller wprowadzi powiew świeżości do serii, a przy tym nie urazi uczuć miłośników starszych odsłon cyklu?

  1. Oficjalna strona internetowa Paramount Pictures
  2. Oficjalna strona internetowa 20th Century Fox