Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 czerwca 2019, 12:25

Początek wielkiej podróży na nowym zwiastunie Frozen 2

W sieci pojawił się nowy zwiastun Frozen 2 (po polsku Kraina lodu 2), czyli kontynuacji popularnego filmu animowanego od wytwórni Disney. Produkcja zadebiutuje w listopadzie bieżącego roku.

Pierwszy zwiastun Krainy lodu 2 (w oryginale Frozen 2) mieliśmy już okazję obejrzeć jakiś czas temu. Jednak do premiery sequela nagrodzonego dwoma Oscarami filmu animowanego z 2013 roku zostaje coraz mniej czasu, zatem jego promocja musi powoli nabierać tempa. Dlatego też wytwórnia Disney opublikowała kolejny trailer produkcji. Obejrzycie go poniżej. Jego wersję z polskim dubbingiem znajdziecie tutaj.

Najnowsza zajawka Krainy lodu 2 nieco bardziej skupia się na fabule, choć wciąż nie znamy wielu szczegółów na jej temat. Głównymi bohaterkami produkcji będą obdarzona lodowymi mocami Elsa oraz jej młodsza siostra Anna. Protagonistki, wraz z bałwankiem Olafem, reniferem Svenem oraz ich przyjacielem Kristoffem, wyruszają na daleką północ, by odkryć prawdę na temat przeszłości królestwa Arendelle. Będzie to podróż pełna niebezpieczeństw, podczas której nawet potężne zdolności Elsy mogą nie wystarczyć.

Za stworzeniem Krainy lodu 2 stoi reżyserski duet Jennifer Lee i Chris Buck, który zresztą jest odpowiedzialny również za pierwszą część. W angielskiej wersji językowej usłyszymy między innymi Kristen Bell, Idinę Menzel, Evan Rachel Wood, Josha Gada, Sterlinga K. Browna oraz Jonathana Groffa.

W drugiej części Krainy lodu Anna i Elsa wyruszą na niebezpieczną podróż. - Początek wielkiej podróży na nowym zwiastunie Frozen 2 - wiadomość - 2019-06-12
W drugiej części Krainy lodu Anna i Elsa wyruszą na niebezpieczną podróż.

Kraina lodu 2 będzie miała swoją oficjalną premierę 20 listopada bieżącego roku. Dwa dni później najnowsza animacja Disneya pojawi się również na ekranach polskich kin.

Początek wielkiej podróży na nowym zwiastunie Frozen 2 - ilustracja #2

Oryginalna Kraina lodu jest luźno inspirowana Królową Śniegu, czyli bardzo popularną baśnią autorstwa duńskiego pisarza Hansa Christiana Andersena. W filmie Anna wraz z Kristoffem i jego lojalnym reniferem Svenem wyruszają w poszukiwaniu Elsy, której moce uwięziły królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. Produkcja odniosła ogromny sukces. Zarobiła ona ponad 1,2 miliarda dolarów i zdobyła mnóstwo nagród, w tym dwa Oscary – za najlepszy film animowany oraz najlepszą piosenkę, Let It Go (Mam tę moc).

  1. Oficjalna strona wytwórni Disney

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej