Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 17 grudnia 2012, 13:38

PlayStation pozwala zerknąć za kulisy tworzenia gier

Siedziba główna SCEE w Londynie urządza jedyne w swoim rodzaju drzwi otwarte dla całych rodzin. Możesz tam być!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłasza, że na początku przyszłego roku zamierza urządzić drzwi otwarte w swojej głównej siedzibie w Londynie dla rodzin z kilkunastu krajów. Goście będą mieli okazję spotkać się z twórcami gier na PlayStation™, zobaczyć jak powstają ich ulubione gry, obejrzeć najnowsze produkcje, a nawet zjeść lunch z pracownikami działu kreatywnego w stołówce PlayStation.

Niezależnie od tego, czy jesteś młodym graczem, który chce poznać magię kryjącą się za twoją ulubioną grą na PlayStation®3 (PS3), czy rodzicem, który chce dowiedzieć się więcej o grach na PlayStation i oferowanych usługach - masz niepowtarzalną okazję, by zajrzeć do siedziby głównej i zobaczyć to na własne oczy!

PlayStation pozwala zerknąć za kulisy tworzenia gier - ilustracja #1

Drzwi otwarte będą częścią nowego konkursu, w którym PlayStation daje ci szansę na wygranie wycieczki do siedziby głównej ich firmy i na zdobycie wielu innych nagród od Sony.

Wzięcie udziału jest bardzo proste. Aby zdobyć szansę na wygraną, kandydaci muszą wejść na stronę http://www.facebook.com/PlayStationPolska/app_282085548570420 i umieścić tam ciekawe zdjęcie lub nagranie wideo dotyczące tego, jak ich rodzina spędza czas wolny i dobrze się przy tym bawi. To naprawdę proste!

Drzwi otwarte odbywają się z okazji pojawienia się we wrześniu 2012 roku nowej wersji konsoli PS3. Nowy, smukły design konsoli, przystępna cena, odtwarzanie płyt Blu-ray i usługi dostępne od ręki zapewniają niesamowita rozrywkę całej rodzinie. PlayStation rozszerza też zakres swoich najlepszych gier (Essentials). Teraz najsłynniejsze gry będziecie mogli kupić w wyjątkowo niskich cenach! Całe rodziny mogą teraz wspaniale spędzać czas przy takich grach, jak LittleBigPlanet™, Rachet and Clank™: Tools of Destruction czy EyePet & Przyjaciele. Ulubione gry i funkcje teraz w nowej smukłej formie, jeszcze nigdy nie zapewniały tak dobrej rozrywki na PS3 dla całych rodzin!

PlayStation wydało właśnie jedno ze swoich najbardziej innowacyjnych eksperymentów, zaprojektowanych specjalnie dla rodzin z dziećmi - Wonderbook™. Trzymając w rękach książkę, możesz doświadczyć nowego zakresu rzeczywistości rozszerzonej, która historie ze świata gier przenosi do twojego pokoju. Nasz pierwszy tytuł, Wonderbook: Księga czarów zawiera nowe teksty od J.K. Rowling i na pewno stanie się jednym z najpopularniejszych prezentów podczas tych świąt.

To okazja dla całych rodzin na poznanie PlayStation i spędzenie ciekawego dnia w siedzibie głównej tej firmy. Jim Ryan, prezes i CEO firmy SCEE powiedział: „Jeszcze nigdy całe rodziny nie mogły tak świetnie bawić się z PS3. Konsola jest w przystępnej cenie, a my mamy mnóstwo gier i usług, które zapewnią wspaniałą rozrywkę graczom w każdym wieku”.

Zapraszamy do zabawy!