Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 sierpnia 2021, 13:13

autor: Edyta Jastrzębska

Plakaty Venoma 2 zapowiadają starcie symbiotów

Venom 2 doczekał się dwóch nowych plakatów, na których zaprezentowani zostali protagonista filmu oraz Carnage, wróg głównego bohatera.

Premiera Venoma 2 zbliża się wielkimi krokami, a w sieci pojawia się coraz więcej materiałów promocyjnych. Sony Pictures właśnie opublikowało najnowsze plakaty produkcji z Tomem Hardym, na których zaprezentowany jest główny bohater filmu oraz jego przeciwnik.

Plakaty pozwalają dokładnie przyjrzeć się różnicom, a także podobieństwom między dwoma symbiotami. Jeden z plakatów przedstawia połówki twarzy Venoma oraz Carnage’a, co pozwala na porównanie ich ze sobą. Na drugim widzimy zatrzymane w kadrze symbioty, które toczą ze sobą walkę.

Plakaty Venoma 2 zapowiadają starcie symbiotów - ilustracja #1
Plakaty Venoma 2 zapowiadają starcie symbiotów - ilustracja #2

W nadchodzącym filmie, którego premiera w Polsce zaplanowana jest na 15 października 2021 roku, grany przez Woody’ego Harrelsona Cletus Kasady stanie się gospodarzem Carnage’a i wpadnie w morderczy szał, a Eddie Brock razem z Venomem jako jedyni będą mogli go powstrzymać.

  1. Venom 2 ponownie opóźniony
  2. Venom: Let There Be Carnage - pojawił się nowy zwiastun, antagonista wygląda naprawdę przerażająco

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej