Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 08:38

autor: Vergil

Pierwszy gameplay z Destroy All Humans! Remake

Targi E3 2019 przyniosły pierwszy pokaz rozgrywki z remake'u Destroy All Humans!. Mowa o kompleksowym odświeżeniu humorystycznej gry akcji z 2005 roku, w której wcielamy się w kosmitę plądrującego Ziemię w poszukiwaniu zaginionego kolegi… i ludzkiego DNA.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Jedną z produkcji, które firma THQ Nordic przywiozła na targi E3 2019 jest Destroy All Humans!, czyli niedawno zapowiedziany, kompleksowy remake humorystycznej gry akcji z 2005 roku, nad którym pieczę sprawuje studio Black Forest Games. Widzieliśmy już zwiastun, więc najwyższa pora, by sprawdzić, jak owa produkcja prezentuje się w akcji. Poniżej znajdziecie materiał wideo, na którym zaprezentowano pierwszy fragment rozgrywki.

Jak w rozmowie z Geoffem Keighleyem mówi Reinhard Pollice z THQ Nordic, prace nad grą rozpoczęły się na dobre przed dwoma laty. Twórcy stworzyli ten tytuł w zasadzie od podstaw – o ile opowiedziana w grze historia i ogólne założenia rozgrywki pozostały niezmienione w stosunku do pierwowzoru, o tyle na tapet wzięto sterowanie oraz warstwę audiowizualną; wszystko po to, by projekt spełniał współczesne standardy.

W trakcie zabawy w Destroy All Humans! wcielimy się w kosmitę, który trafił na Błękitną Planetę podczas poszukiwań zaginionego kolegi. Ludzie mają przy tym o tyle przechlapane, że jego rasa potrzebuje naszego DNA do przeżycia. Bohater przemierza więc nasz świat, siejąc chaos i zniszczenie wszędzie tam, gdzie się pojawi, a także wykonując zadania zlecane przez swojego szefa, który przesiaduje w znajdującym się na orbicie statku-matce.

Bogaty arsenał daje bohaterowi możliwości, o jakich jego przeciwnicy mogą jedynie pomarzyć. - Pierwszy gameplay z Destroy All Humans! Remake - wiadomość - 2019-06-10
Bogaty arsenał daje bohaterowi możliwości, o jakich jego przeciwnicy mogą jedynie pomarzyć.

Produkcja jest obecnie w fazie pre-alfa, a jej premiera jest planowana na początek 2020 roku. Przypomnijmy, że Destroy All Humans! zmierza na komputery osobiste, Xboksa One oraz PlayStation 4. Poniżej znajdziecie wymagania sprzętowe pecetowej wersji tego tytułu.

Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny:

64-bitowy Windows 7, 8, 10

Procesor:

AMD FX-8320 (3,5 GHz) lub Intel i5-4690K (3,5 GHz) lub lepszy

Pamięć RAM:

6 GB

Karta graficzna:

NVIDIA GeForce GTX 960

Wolne miejsce na dysku:

25 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

System operacyjny:

64-bitowy Windows 7, 8, 10

Procesor:

Intel Core i7-3930K (3.2 GHz) lub AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz) lub lepszy

Pamięć RAM:

8 GB

Karta graficzna:

NVIDIA GeForce GTX 1060

Wolne miejsce na dysku:

25 GB

  1. Oficjalna strona internetowa firmy THQ Nordic