Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 kwietnia 2020, 12:00

autor: AlexB

Pierwsze zdjęcie z filmu Diuna

W sieci pojawił się pierwszy fotos z filmu Diuna, czyli nowej ekranizacji głośnej powieści science fiction autorstwa Franka Herberta. Produkcja w reżyserii Denisa Villeneuve'a zadebiutuje w polskich kinach 18 grudnia.

Aktualizacja

Dziś w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia prezentujące nową ekranizację Diuny. Wszystkie możecie obejrzeć na stronie Vanity Fair.

Pierwsze zdjęcie z filmu Diuna - ilustracja #1
Pierwsze zdjęcie z filmu Diuna - ilustracja #2
Pierwsze zdjęcie z filmu Diuna - ilustracja #3

Oryginalna wiadomość

Pierwsze zdjęcie z filmu Diuna - ilustracja #4
Wszystko wskazuje na to, że Diuna Denisa Villeneuve’a będzie iście monumentalnym widowiskiem.

Diuna jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. W najnowszej ekranizacji kultowej powieści Franka Herberta, za którą odpowiada kanadyjski reżyser Denis Villeneuve (Sicario, Blade Runner 2049, Labirynt), fani science fiction pokładają spore nadzieje. O tym, czy zostaną one spełnione, przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. Na razie musimy się zadowolić pierwszym fotosem z filmu, który pojawił się w sieci. Możemy na nim zobaczyć Timothée Chalameta w roli Paula Atrydy.

Pierwsze zdjęcie z filmu Diuna - ilustracja #5
Źródło: Vanity Fair

Prócz Chalameta w Diunie Denisa Villeneuve'a zobaczymy również Oscara Isaaca, Josha Brolina, Stellana Skarsgarda, Dave'a Bautistę, Javiera Bardema, Jasona Momoę i Rebeccę Ferguson. Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 18 grudnia. Przypominamy, że mowa jest o pierwszej części, gdyż zgodnie z planami, nowa ekranizacja powieści Herberta ma składać się z dwóch filmów.

  1. Oficjalna strona internetowa Warner Bros.
  2. Oficjalna strona internetowa Legendary Entertainment
  3. Oficjalna strona internetowa sagi Diuna