Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 grudnia 2010, 18:21

autor: Rock Alone

Pierwsze materiały z Core Blaze

Core Blaze jest kolejną azjatycka produkcja Massive Multiplayer Online. Tym razem za grę odpowiedzialna jest grupa Gamania Digital Entertainment, a pierwsza prezentacja miała miejsce podczas 2010 Tokyo Game Show (TGS). Tytuł, przynajmniej graficznie prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Całość działa na silniku Unreal Engine 3 i w założeniach kwalifikuje się do gatunku Action MMORPG.

Core Blaze jest kolejną azjatycka produkcją Massive Multiplayer Online. Tym razem za grę odpowiedzialna jest grupa Gamania Digital Entertainment, a pierwsza prezentacja miała miejsce podczas 2010 Tokyo Game Show (TGS). Tytuł, przynajmniej graficznie prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Całość działa na silniku Unreal Engine 3 i w założeniach kwalifikuje się do gatunku Action MMORPG.

W chwili obecnej trudno cokolwiek powiedzieć na temat tego, jak ma wyglądać mechanika gry. Wiadomo już oczywiście, że będzie to przede wszystkim MMO akcji, możemy się zatem spodziewać dynamicznej i widowiskowej rozgrywki. Wszystko to zdaje się potwierdzać film, który trafił właśnie do Sieci, prezentujący typy broni, jakimi będziemy się mogli posłużyć w trakcie zabawy.

Zarówno na obrazkach, jak i na filmie zdecydowanie widać dominującą stylistykę azjatyckich MMO, czyli charakterystyczne modele postaci, animacje, a także gigantyczne wręcz bronie w dłoniach bohaterów. Nie jest to oczywiście nic nadzwyczajnego, chociaż tym razem warto zauważyć, że animacje zostały wykonane bardzo starannie, a rozmiar broni wyraźnie wpływa na tempo poruszania się i styl prowadzenia walki.

Pierwsze materiały z Core Blaze  - ilustracja #1
Pierwsze materiały z Core Blaze  - ilustracja #2

Pytanie tylko, czy ta produkcja ma szanse wyróżnić się wśród setek podobnych gier, jakie zdominowały azjatycki rynek? Na to odpowiedzieć raczej trudno, szczególnie tutaj w Europie, gdzie jesteśmy przyzwyczajenie do odrobinę innej stylistyki. Przyznać jednak trzeba, że na chwilę obecną gra prezentuje się bardzo ładnie i z pewnością wzbudzi jakieś zainteresowanie. No cóż poczekamy, zobaczymy. Tak czy inaczej warto rzucić okiem na załączony film oraz obrazki.

Pierwsze materiały z Core Blaze  - ilustracja #3
Pierwsze materiały z Core Blaze  - ilustracja #4