Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 marca 2020, 14:42

Piekielny konkurs Doom Eternal - do zgarnięcia sprzęt od SteelSeries

Wejdź na poziom Ultra-Violence w konkursie Doom Eternal. Czekają na Was wypasione nagrody od marki SteelSeries oraz zestawy gadżetów z gry.

Piekielny konkurs Doom Eternal - do zgarnięcia sprzęt od SteelSeries - ilustracja #1

Szczegółowe zasady konkursu

Przygotuj się z nami na premierę Doom Eternal

Z okazji premiery Doom Eternal przygotowaliśmy dla Was piekielny konkurs! Wraz z firmą Bethesda chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w podwójnym konkursie, w którym do wygrania są nieziemskie nagrody ufundowane przez firmę SteelSeries oraz gadżety z gry Doom Eternal. Aby je zgarnąć należy przesłać do nas pracę tekstową lub fotograficzną. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29 marca 2020 roku.

Piekielny konkurs Doom Eternal - do zgarnięcia sprzęt od SteelSeries - ilustracja #2

Zasady konkursu są proste

I zadanie - w kilku zdaniach opisz swoje najlepsze wspomnienie związane z serią Doom. Wypowiedź nie może przekraczać 1000 znaków (bez spacji).

II zadanie – zrób zdjęcie swojego stanowiska gamingowego i pokaż jak jesteś przygotowany do grania w Doom Eternal.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Opisz swoje najlepsze wspomnienie związane z serią Doom lub zrób zdjęcie swojego stanowiska do grania i pokaż jak jesteś przygotowany na premierę Doom Eternal.
  2. Zgłoszenie należy wysłać w wiadomości mailowej o tytule „Konkurs Doom” na adres [email protected] Jeśli zdecydujesz się przesłać zgłoszenie fotograficzne, w kadrze fotografii w widocznym miejscu (na wizytówce lub kartce papieru) umieść swój nick z GRY-OnLine. Zgłoszenie tekstowe z kolei nie może przekraczać limitu 1000 znaków (nie wliczając spacji) i powinno być podpisane Twoim nickiem z GRY-OnLine.
  3. Każdy uczestnik może jednocześnie wykonać dwa zadania konkursowe, zgłaszając jednocześnie maksymalnie jedno zdjęcie i jedną pracę tekstową. Podczas przyznawania nagrody, pod uwagę będzie brana wyłącznie jedna z dwóch przesłanych prac - ta która bardziej spodoba się Komisji.
  4. Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać konto w serwisie GRY-OnLine. Nie zapomnij także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”). Darmowe konto w serwisie GRY-OnLine możesz założyć tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie: https://doometernal.gry-online.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29 marca 2020. Trzymamy kciuki! A jeśli chcecie przypomnieć sobie całą serię to zapraszamy na stronę https://doom.gry-online.pl/, na której zebraliśmy dla Was wszystkie informacje.