Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2023, 18:00

Remake kultowego Faraona z datą premiery; wyjdzie już wkrótce

Ogłoszono datę premiery Pharaoh: A New Era. Remake kultowej strategii trafi w nasze ręce już w przyszłym miesiącu.

Źródło fot. Triskell Interactive
i

Poznaliśmy datę premiery Pharaoh: A New Era. Odświeżona wersja kultowego city buildera trafi w nasze ręce za równo trzy tygodnie – 15 lutego. Trzeba przyznać, że produkcja debiutuje szybciej, niż można było się spodziewać.

Obecnie nie wystartowała jeszcze przedsprzedaż tytułu. Nie jest znana więc cena, jaką przyjdzie nam za niego zapłacić. Zainteresowane osoby mogą jednak dodać Pharaoh: A New Era do swojej listy życzeń na platformie Steam, by dostać powiadomienie, gdy tylko gra stanie się dostępna do nabycia.

Pharaoh: A New Era na Steamie

Dla przypomnienia – Pharaoh: A New Era to odświeżona wersja strategii Faraon z 1999 roku oraz niezależnego dodatku Kleopatra: Królowa Nilu.

  1. Tytuł zaoferuje kampanię fabularną złożoną z 50 misji, które przekładają się na ok. 100 godzin zabawy. Oprócz tego otrzymamy również dostęp do trybu sandboxowego.
  2. Grafika doczekała się gruntownego odświeżenia (przy jednoczesnym zachowaniu stylistyki znanej z oryginału) oraz dodano obsługę rozdzielczości 4K.
  3. Poprawkom poddano również mechanikę rozgrywki. Remake pozwoli nam między innymi na lepszy nadzór nad pracownikami.
  4. Interfejs został zmodyfikowany w taki sposób, by spełniał współczesne standardy.

Z okazji ogłoszenia daty premiery opublikowany został również zwiastun, który możecie obejrzeć powyżej.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej