Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 23:06

autor: Renox

Phantasmal: City of Darkness – zobacz zwiastun survival horroru na XONE

W czasie tegorocznej edycji targów E3 zaprezentowano zwiastun Phantasmal: City of Darkness – survival horroru z proceduralnie generowanym światem gry. Tytuł cieszy się sporym zainteresowaniem na Steam w ramach Wczesnego Dostępu i wkrótce trafi także na konsole Xbox One.

Phantasmal: City of Darkness to niezależna produkcja z gatunku survival horror autorstwa studia Eyemobi Ltd., którą udało się stworzyć przy finansowym wsparciu kickstarterowej społeczności. Od 30 kwietnia tego roku gra dostępna jest na platformie Steam w ramach Wczesnego Dostępu, gdzie zbiera bardzo pozytywne oceny. Wkrótce tytuł trafić ma także na konsolę Xbox One, chociaż dokładna data tego wydania jest jeszcze nieznana. Firma Microsoft zamieściła jednak zwiastun omawianej produkcji, który znajdziecie u góry tej wiadomości.

Produkcja charakteryzuje się mrocznym i przytłaczającym klimatem. Trzon rozgrywki stanowi tutaj umiejętne skradanie się między czyhającymi na nasze życie stworami. W razie konfrontacji, której raczej powinniśmy unikać, gracz ma do dyspozycji wszystko to, co znajduje się akurat pod ręką. Mocną stroną Phantasmal: City of Darkness mają być proceduralnie generowane poziomy, dzięki którym każda kolejna rozgrywka stanowić ma zupełnie nowe doświadczenie. Do 22 czerwca, za sprawą letniej wyprzedaży Steam, grę można kupić z 25-procentowym rabatem, wydając na nią 11,24 euro, czyli około 47 złotych.

Gra dostępna jest na Steam w ramach Wczesnego Dostępu. - Phantasmal: City of Darkness – zobacz zwiastun survival horroru na XONE - wiadomość - 2015-06-16
Gra dostępna jest na Steam w ramach Wczesnego Dostępu.