Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2021, 15:18

PewDiePie i inni twórcy pojawią się w Youtubers Life 2

Firmy U-Play Online i Raiser Games poinformowały, że w Youtubers Life 2 pojawią się twórcy znani z platformy YouTube. Wśród nich znalazł się między innymi PewDiePie.

W kwietniu tego roku zapowiedziano Youtubers Life 2, czyli kontynuację symulatora życia autora filmików zamieszczanych na YouTube. Teraz twórcy zdradzają kolejne szczegóły dotyczące produkcji. Wynika z nich, że w grze będziemy mogli spotkać PewDiePie’a, czyli właściciela jednego z największych kanałów na tytułowej platformie.

W Youtubers Life 2 pojawić ma się szereg twórców znanych z YouTube. Wcielą się oni w tzw. „strażników” i będą występować w zadaniach pobocznych, gdzie zaoferują szereg wyzwań. Oprócz wspomnianego PewDiePie’a, w grze znajdą się również Crainer, LaurenzSide, Rubius, Paluten, InoxTag, WillyRex, GermanLetsPlay, Vegetta777 i xFaRgAnx.

W Youtubers Life 2 naszym zadaniem będzie tworzenie materiałów wideo i ich publikacja oraz rozwijanie swojego kanału. Początkowo materiały będą niskiej jakości, jednak z czasem zaczną one przynosić pieniądze, za które kupimy lepszy sprzęt oraz zatrudnimy współpracowników.

Za wyprodukowanie Youtubers Life 2 odpowiada U-Play Online, czyli studio, które opracowało również pierwszą odsłonę cyklu. Wydaniem zajmuje się natomiast Raiser Games. Tytuł zmierza na PC (Steam) oraz konsole Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PS5. Premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Grupa Webedia jest partnerem projektu Youtubers Life 2 wydawanego przez Raiser Games.

  1. Youtubers Life 2 – oficjalna strona