Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2018, 14:45

autor: Aquma

Dziś premiera PES 2019 LITE – darmowej wersji Pro Evolution Soccer 2019

Firma Konami poinformowała, że dziś na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One zadebiutuje darmowa wersja symulatora piłkarskiego Pro Evolution Soccer 2019.

Darmowy PES 2019 już dostępny. - Dziś premiera PES 2019 LITE – darmowej wersji Pro Evolution Soccer 2019 - wiadomość - 2018-12-13
Darmowy PES 2019 już dostępny.

Firma Konami poinformowała, że darmowa (choć, oczywiście, okraszona mikropłatnościami) wersja Pro Evolution Soccer 2019 PES 2019 LITE – będzie dziś dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Edycja Lite umożliwi zabawę w kilku trybach (zarówno sieciowych, jak i lokalnych) znanych z pełnej wersji gry.

Udostępniony zostanie m.in. moduł myClub, który pozwoli graczom zbudować własną drużynę z mniej i bardziej znanych zawodników – w tym prawdziwych gwiazd futbolu, takich jak Maradona, Beckham, Batistuta, Ronaldinho, Recoba, Cambiasso, Djorkaeff czy Adriano. Zabawa będzie urozmaicana przez funkcję Featured Players, dzięki której statystyki niektórych graczy zmieniają się w zależności od ich wyników w poprzednim tygodniu.

Tegoroczny darmowy PES zaoferuje także możliwość rozgrywania spotkań towarzyskich oraz rywalizowania w trybie ligowym – zarówno 1vs1, jak i kooperacyjnie. Produkcja pozwoli również brać udział w kwalifikacjach się do sieciowych mistrzostw 3vs3 oraz turniejów dostępnych przez określony czas. Nie braknie nawet trybu Edit, dzięki któremu zmodyfikujemy wygląd zawodników, strojów i stadionów.

Przypominamy, że pełnoprawna wersja Pro Evolution Soccer 2019 zadebiutowała 28 sierpnia bieżącego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

  1. PES 2019– strona oficjalna
  2. Konami – strona oficjalna
  3. Niczym Niemcy z Brazylią, czyli jak FIFA pognębiła Pro Evolution Soccer