Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2020, 17:22

autor: Karol Laska

Pamiętacie jeszcze o Hood: Outlaws & Legends? To zobaczcie Robina

Udostępniono cztery krótkie zwiastuny fabularne do wieloosobowej gry akcji pod tytułem Hood: Outlaws & Legends. Przedstawiają one cztery postacie, w które będziemy mogli się wcielić w trakcie zabawy.

Kilka miesięcy temu firmy Focus Home Interactive i Sumo Digital zapowiedziały wspólny projekt pod tytułem Hood: Outlaws & Legends. Będzie to gra akcji z możliwością zabawy wieloosobowej, w której wcielimy się w wojowników z uniwersum Robin Hooda. Dziś opublikowano kolejne materiały promocyjne produkcji w postaci 4 trailerów fabularnych zarysowujących historię 4 bohaterów (a zarazem przedstawiających 4 klasy postaci), jakimi będzie można sterować. Są to kolejno Robin - The Ranger, Tooke – The Mystic, John – The Brawler, a także Marianne – The Hunter.

Twórcy poinformowali w opisie każdego ze zwiastunów o tym, że więcej informacji na temat gry zostanie nam przekazanych podczas nadchodzącej gali rozdania nagród The Game Awards, która odbędzie się w nocy z 10 na 11 grudnia 2020 roku. Hood zadebiutuje zaś w roku 2021 na PC, PS4, PS5, XONE oraz XSX/S.