Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2018, 13:00

autor: Riddick

Otwarta beta Sea of Thieves wystartowała

W końcu doczekaliśmy się otwartej bety Sea of Thieves. Tym razem udział mogą wziąć wszyscy gracze, nie tylko ci, którzy wcześniej zamówili preorder lub zapisali się do Insider Programme.

Otwarta beta oferuje zawartość bliższą pełnej wersji gry, choć nadal niepełną. - Otwarta beta Sea of Thieves wystartowała - wiadomość - 2018-03-09
Otwarta beta oferuje zawartość bliższą pełnej wersji gry, choć nadal niepełną.

Premiera Sea of Thieves, jednej z najbardziej oczekiwanych gier roku, tuż za rogiem. Do tego czasu wybrani gracze mieli kilkukrotnie okazję spróbować życia pirata dzięki zamkniętym beta-testom gry. Nareszcie jednak nadszedł czas, kiedy każdy może chwycić za ster i wyruszyć na łupieżcze wyprawy swoim galeonem. Ostatnia przed premierą Sea of Thieves, finalna beta jest już dostępna w Microsoft Store oraz Xbox Games Store, gotowa do pobrania dla wszystkich zainteresowanych graczy. Potrwa ona do najbliższej niedzieli, do godziny 11:00.

Sea of Thieves w skrócie:

  • Producent: Rare
  • Wydawca: Microsoft Studios
  • Data premiery: 20 marca 2018
  • Dostępne platformy: PC, Xbox One

Tym razem beta Sea of Thieves zaoferuje znacznie więcej aktywności, dodając kilka nowych elementów rozgrywki, których próżno było szukać w zamkniętych testach. Przede wszystkim pojawi się nowa kompania handlowa – Merchant Alliance, od której prawdopodobnie gracze otrzymają zlecenia na transport towarów oraz żywych zwierząt. Natomiast żądni adrenaliny piraci stoczą epickie bitwy z trupami w Fortach Szkieletów, które poprzednio stały puste. Nagrodą za udział w tych niebezpiecznych walkach będą drogocenne skarby, czyli to, co piraci lubią najbardziej.

W otwartej becie nie zabraknie nowości. Wcześniej opustoszałe Forty Szkieletów staną się teraz polem bitew z truposzami, za które gracze otrzymają cenne łupy. - Otwarta beta Sea of Thieves wystartowała - wiadomość - 2018-03-09
W otwartej becie nie zabraknie nowości. Wcześniej opustoszałe Forty Szkieletów staną się teraz polem bitew z truposzami, za które gracze otrzymają cenne łupy.

Trzon rozgrywki stanowi nadal poszukiwanie skarbów. Gracze złapią zatem za ster swojego statku, którym będą przemierzać przepięknie wykonane wody w pogoni za zakopanymi w ziemi skrzyniami, na których trop naprowadzą ich stare mapy oraz zagadki. Natrafią przy tym na całą masę niebezpieczeństw, takich jak wrogo nastawione kościotrupy, jednak to inni gracze pływający po morzach będą potencjalnie największym zagrożeniem i okazją do stoczenia niejednej bitwy morskiej (oraz szansą na zdobycie cennych łupów). Naostrzcie więc szable i przeczyśćcie armaty, morza i oceany czekają na nowych awanturników!