Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 lipca 2022, 12:57

autor: Ania Orzech

Oto pierwsze spojrzenie na Kate Winslet jako Na'vi z filmu Avatar: Istota wody

Długo wyczekiwana kontynuacja Avatara w reżyserii Jamesa Camerona zmierza do kin. Z tej okazji magazyn Empire udostępnił nową okładkę promującą film oraz zdjęcie, na którym widzimy postać graną przez Kate Winslet.

Disney/materiały promocyjne

Premiera nadchodzącej kontynuacji Avatara będzie wielkim wydarzeniem. W sieci pojawia się coraz więcej materiałów promujących film i najnowszymi podzielił się magazyn Emipire, który umieścił na okładce swojego najnowszego numeru bohaterkę graną przez Kate Winslet w Avatar: Istota wody. Naszym zdaniem wygląda świetnie.

Kate Winslet jako wojowniczka Na'vi

Kate Winslet wcieliła się w postać Ronal, wojowniczki Na'vi i członka Metkayiny, plemienia dowodzonego przez Tonowari.

Okładka oraz zdjęcie z Ronal pojawiły się na twitterowym profilu magazynu Emipire.

Winslet opisuje swoją bohaterkę jako lojalną i nieustraszoną liderkę, która za wszelką cenę broni swojego ludu i walczy o rodzinę oraz dom.

Jest lojalną i nieustraszoną liderką. (...) Jest silna. Jest wojowniczką. Nawet w obliczu poważnego niebezpieczeństwa, z nienarodzonym dzieckiem na pokładzie, dołącza do swojego ludu i walczy o to, co jest jej najdroższe. Jej rodzina i dom.

Aktorka podczas prac nad filmem dokonała imponującego wyczynu. Wstrzymała bowiem oddech pod wodą przez siedem minut i czternaście sekund.

Kate Winslet i James Cameron ostatni raz współpracowali przy Titanicu. Minęło więc sporo czasu. Jak stwierdziła aktorka, dynamika ich relacji się zmieniła i teraz to reżyser jest tą spokojniejszą osobą.

Jim i ja jesteśmy teraz zupełnie innymi ludźmi w porównaniu z tym, kim byliśmy 26 lat temu. On jest spokojniejszy, a ja jestem zdecydowanie bardziej nadpobudliwa.

Akcja filmu Avatar: Istoty wody rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o losach rodziny Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim dzieciom.

W sequelu powrócą Zoe Saldana, Sam Worthington, Stephen Lang i Sigourney Weaver. Do obsady oprócz wymienionych już osób dołączają David Thewlis, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin i Edie Falco.

Premiera filmu Avatar: Istoty wody jest zaplanowana na 16 grudnia 2022 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.