Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 marca 2020, 17:27

Ostatnie dni konkursu Doom Eternal - wygraj sprzęt SteelSeries!

Weź udział w piekielnym konkursie Doom Eternal i zgarnij nagrody od marki SteelSeries oraz zestawy gadżetów z gry.

Ostatnie dni konkursu Doom Eternal - wygraj  sprzęt SteelSeries! - ilustracja #1

Mniej niż tydzień dzieli nas od zakończenia konkursu przygotowanego we współpracy z firmą Bethesda. Wśród nagród znajdują się nie tylko zestawy ufundowane przez SteelSeries, ale też gadżety z gry Doom Eternal.

Jeśli przespaliście pierwszego newsa, poniżej możecie przypomnieć sobie szczegółowe zasady konkursu!

Szczegółowe zasady konkursu

Przygotuj się z nami na premierę Doom Eternal!

Macie do wyboru dwa zadania konkursowe:

I zadanie - w kilku zdaniach opisz swoje najlepsze wspomnienie związane z serią Doom. Wypowiedź nie może przekraczać 1000 znaków (bez spacji).

II zadanie – zrób zdjęcie swojego stanowiska gamingowego i pokaż jak jesteś przygotowany do grania w Doom Eternal.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29 marca 2020 roku.

Ostatnie dni konkursu Doom Eternal - wygraj  sprzęt SteelSeries! - ilustracja #2

Koniecznie pamiętajcie o następujących krokach przy zgłaszaniu swoich prac:

  • Zgłoszenie należy wysłać w wiadomości mailowej o tytule „Konkurs Doom” na adres [email protected] Jeśli zdecydujesz się przesłać zgłoszenie fotograficzne, w kadrze fotografii w widocznym miejscu (na wizytówce lub kartce papieru) umieść swój nick z GRY-OnLine. Zgłoszenie tekstowe z kolei nie może przekraczać limitu 1000 znaków (nie wliczając spacji) i powinno być podpisane Twoim nickiem z GRY-OnLine.
  • Każdy uczestnik może jednocześnie wykonać dwa zadania konkursowe, zgłaszając jednocześnie maksymalnie jedno zdjęcie i jedną pracę tekstową. Podczas przyznawania nagrody, pod uwagę będzie brana wyłącznie jedna z dwóch przesłanych prac - ta która bardziej spodoba się Komisji.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać konto w serwisie GRY-OnLine. Nie zapomnij także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”). Darmowe konto w serwisie GRY-OnLine możesz założyć tutaj.
Ostatnie dni konkursu Doom Eternal - wygraj  sprzęt SteelSeries! - ilustracja #3

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie: https://doometernal.gry-online.pl. Trzymamy za Was kciuki!

Jeśli chcecie przypomnieć sobie całą serię demonicznych shooterów lub zapoznać się z newsami o Doom Eternal, to zapraszamy na stronę https://doom.gry-online.pl/, na której zebraliśmy dla Was wszystkie informacje.

Powodzenia!