Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 listopada 2018, 17:05

Ostatnie dni konkursu Battlefield 5!

Już niebawem ktoś z Was wygra konsolę Xbox One, a w ręce autorów pozostałych 4 najlepszych prac trafią gamingowe myszy Logitech.

Ostatnie dni konkursu Battlefield 5! - ilustracja #1

Szczegółowe zasady konkursu

Tylko kilka dni pozostało na nadsyłanie zgłoszeń do konkursu przygotowanego wspólnie z Electronic Arts Polska. Przypominamy, że zadaniem konkursowym jest:

Zrobienie zdjęcia w klimacie Battlefield V!

Innymi słowy, wystarczy pstryknąć fotę, która jak najlepiej odda charakter gry Battlefield V. Tutaj wszystko zależy od Waszej kreatywności. Może to być fotka w bitewnej charakteryzacji, zdjęcie Waszej kolekcji gier Battlefield, miejsce przypominające to, które możecie zobaczyć na mapie, czy też pomysł na kolejną lokację. Pamiętajcie, że w kadrze fotografii musi znaleźć się kartka z waszą ksywką z GRY-OnLine. Możecie ją trzymać w dłoni, postawić w tle, bądź przypiąć w formie identyfikatora.

Przy zgłaszaniu swojego zdjęcia, musicie pamiętać aby wykonać następujące kroki:

  • Fotografię należy dostarczyć w formie elektronicznej na adres mailowy: [email protected] wraz ze swoją ksywką na GRY-Online.pl w temacie wpisując „Konkurs Battlefield V”. Na fotografii należy zamieścić swój nick z GRY-Online w widocznym miejscu na kartce papieru.
  • Podczas zgłaszania do konkursu zdjęcia własnej sylwetki, w mailu ze zgłoszeniem należy umieścić formułę: „Wyrażam zgodę na udostępnianie, przetwarzanie oraz opublikowanie mojego wizerunku na stronie konkursowej organizatora: bfv.gry-online.pl w celu stworzenia galerii konkursowej”.
  • Do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest posiadanie konta na GRY-OnLine.pl. Darmowy profil możecie założyć na stronie: https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp.
  • Pamiętajcie także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”) oraz odpowiedź na maila wysłanego przez Organizatorów.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z regulaminem znajdziecie na stronie: http://bfv.gry-online.pl/. Jeśli potrzebujecie inspiracji do wykonania zdjęcia zapraszamy do sekcji „Galeria” na stronie konkursowej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 grudnia. Do zobaczenia we wspólnym foto-albumie!

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.