Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 lipca 2018, 14:10

Ostatnie dni konkursu #AllegroGG - wygraj bony podarunkowe

Pozostały już tylko 2 dni na nadsyłanie zgłoszeń do konkursu Dobre Granie z #AllegroGG przygotowanego we współpracy z serwisem Allegro.

Ostatnie dni konkursu #AllegroGG - wygraj bony podarunkowe - ilustracja #1

Pozostały już tylko 2 dni na nadsyłanie zgłoszeń do konkursu Dobre Granie z #AllegroGG przygotowanego we współpracy z serwisem Allegro. Wśród nagród znajduje się 10 kart podarunkowych o wartości 250 zł oraz trzymiesięczne abonamenty GOL Premium VIP. Szczegółowy opis konkursu znajdziecie w newsie i pod adresem allegrogg.gry-online.pl.

Letni kiermasz gier

Jak informowaliśmy już wcześniej, wśród kiermaszowych atrakcji przygotowanych dla użytkowników serwisu Allegro.pl były między innymi aukcje z zerową prowizją od sprzedaży, dodatkowe monety, które można wymieniać na kupony rabatowe Allegro oraz darmowa dostawa dla ponad 20 tysięcy gier pecetowych i konsolowych objętych programem wydarzenia.

Jeśli w trakcie trwania letniego kiermaszu gier (czyli w okresie od 15 do 30 czerwca) dokonaliście dowolnego zakupu za minimum 50 zł w serwisie Allegro, macie spełniony już pierwszy z warunków wzięcia udziału w konkursie.

Zadania konkursowe

Drugim z nich jest wykonanie zadania konkursowego w jednej z dwóch kategorii: pisarskiej lub graficznej.

  1. W konkursie pisarskim waszym zadaniem jest stworzenie tekstu, w którym odpowiecie na pytanie „czym dla mnie jest dobra gra”. Pamiętajcie, że tekst ten nie może przekraczać 1500 znaków.
  2. Zadaniem graficznym jest natomiast zaprojektowanie maskotki „dobrej gry”, czyli znanego w całym growym świecie zwrotu „good game”. Forma w jakiej stworzycie swoją pracę jest całkowicie dowolna. Jedynym wymogiem jest zastosowanie kolorystyki nawiązującej do portalu Allegro: czerni, bieli i odcieni pomarańczowego.

Zgłoszenia konkursowe nadsyłajcie na adres [email protected]

Nagrody

Nagrodami dla najlepszych pięciu uczestników obu kategorii są bony podarunkowe o wysokości 250 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl oraz trzymiesięczne abonamenty GOL Premium VIP.

Więcej szczegółów na temat samego konkursu, jak i jego regulamin znajdziecie na tej stronie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.