Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 kwietnia 2022, 11:45

Oscar Isaac wyjaśnia, dlaczego Spider-Man 2099 będzie wyjątkową postacią

Oscar Isaac wyjaśnia, czym różni się Spider-Man 2099 od pozostałych bohaterów filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse. W najnowszym wywiadzie opowiada o charakterze swojej postaci i czemu jest tak wyjątkowa na tle innych Spider-Manów.

Źródło: YouTube / Everything Gaming Access (EGA) Official Channel

W ostatnim czasie Oscar Isaac wcielił się w główną postać najnowszego hitu Disney Plus, Moon Knight. Już teraz wiemy, że aktor pojawi się w Spider-Man: Across the Spider-Verse jako Spider-Man 2099 i w rozmowie z portalem ScreenRant ujawnił, w jaki sposób jego postać będzie się różniła od innych superbohaterów w filmie. Powodem ma być duża różnica charakterów.

Spider-Man 2099 nie lubi się uśmiechać

Pierwszy raz, w pełni w akcji, zobaczymy Spider-Mana 2099 w nadchodzącym filmie Spider-Man: Across the Spider-Verse, który będzie miał premierę 2 czerwca 2023 roku. Znowu spotkamy Gwen Stacey (Hailee Steinfeld) oraz Milesa Moralesa (Shameik Moore).

Debiutująca postać Isaaca może mieć problemy z dogadaniem się z pozostałymi bohaterami i aktor wyjaśnił dlaczego:

Świetnie się bawiłem pracując z Philem Lordem i Kempem Powersem. Mogę powiedzieć, że tę postać tak zabawną czyni to, że to jedyny Spider-Man, który nie ma poczucia humoru. Wszyscy pozostali żartują sobie, to są dowcipnisie, prawda? Wszyscy żartują, oprócz niego. On jest bardzo poważnym Spider-Manem.

Prawdopodobnie scenarzyści wykorzystają tak dużą różnicę charakterów, żeby stworzyć napięcia w grupie i konflikty, które urozmaicą kinowe widowisko. Żeby się o tym przekonać trzeba będzie wyruszyć na film i jak wspomniałem wcześniej, pierwsza część ma mieć premierę w 2023 roku, a druga w 2024 roku.