Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 czerwca 2022, 16:51

Old Spice w Fortnite; „spoceni” gracze psikali się w grze

W ramach wyjątkowej współpracy firma Old Spice zmieniła zasady gry w Fortnite. Zamiast do siebie strzelać, gracze mogli „psikać” się dezodorantami.

Kilka dni temu w Fortnite odbyło się ciekawe wydarzenie zorganizowane przez firmę Old Spice. Zamiast standardowych rozgrywek polegających na strzelaniu, gracze mogli „popsikać” się dezodorantami. Turniej rozgrywał się na specjalnym serwerze i był transmitowany na kanale Jacoba – jednego z najpopularniejszych streamerów grających w produkcję studia Epic Games.

„Spoceni gracze”

Całe wydarzenie polegało na spryskiwaniu sprayem „spoconych graczy”. To typ graczy, którzy traktują samo granie zbyt poważnie i przy tym zbyt mocno się starają. W Fortnite takich nie brakuje. Old Spice jako firma dobrze znająca się na walce z poceniem się zaoferowała przeniesienie swoich doświadczeń do wirtualnego świata.

Wyjątkowy turniej odbył się 2 czerwca i trwał ponad trzy godziny. Jacob stanął do walki z widzami oraz innymi profesjonalnymi graczami. Celem było spryskanie innych użytkowników, a zwycięstwo skutkowało realnymi nagrodami. Były to kosmetyki marki Old Spice – żele pod prysznic i dezodoranty w dwóch nowych zapachach: Nightpanther i Tigerclaw. Do tego dorzucane były okulary przeciwsłoneczne. W trakcie eventu rozdano 15 takich zestawów.

Tutaj zagrasz w Fortnite

To nie pierwszy raz

Producent kosmetyków Old Spice miał już styczność ze światem gier. W 2018 roku firma przygotowała spot reklamowy, w którym udział wzięli Izak oraz Nervariena. To znani e-sportowcy i komentatorzy. Old Spice był też kilkukrotnie partnerem różnorodnych turniejów e-sportowych.

ZASTRZEŻENIE

Materiał powstał we współpracy z firmą Kool Things.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.