Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2021, 10:51

Oddworld: Soulstorm - zawartość i data premiery edycji kolekcjonerskiej

Wydawca pudełkowej wersji gry Oddworld: Soulstorm poinformował o dacie jej premiery, a także ujawnił zawartość edycji kolekcjonerskiej. W zestawie znajdziemy m.in. 23-centymetrową figurkę Abe’a.

W SKRÓCIE:

  1. fizyczne wydanie Oddworld: Soulstorm trafi do sklepów 6 lipca;
  2. znamy zawartość wersji kolekcjonerskiej – obejmuje ona m.in. figurkę Abe’a i 160-stonicowy artbook;
  3. za Collector’s Edition zapłacimy 599 złotych.

Firma Microids – wydawca fizycznej wersji najnowszej odsłony cyklu Oddworld, okraszonej podtytułem Soulstorm – poinformowała, że zadebiutuje ona w sklepach 6 lipca. Warto przy tym odnotować, że pudełkowe wydanie będzie dostępne tylko na platformach PlayStation 4 i PlayStation 5. Poza wersją standardową produkcja ukaże się w edycji kolekcjonerskiej.

W pudełku Collector’s Edition – poza samą grą (chciałoby się rzec „oczywiście”, ale w dzisiejszych czasach różnie z tym bywa) – znajdziemy blisko 23-centymetrową figurkę Abe’a oraz 160-stronicowy artbook. Możemy też liczyć na cały pakiet innych drobnostek i gadżetów – dodatkowe, unikatowe opakowanie, brelok do kluczy, steelbook, trzy pocztówki, zestaw naklejek z grafikami plemiennymi czy tatuaż wodny będący kopią tego, który Abe nosi na ręce.

W Polsce za edycję kolekcjonerską zapłacimy 599 złotych (w Europie cena to 150 euro). Zamówienia przedpremierowe można składać w sklepie Ultima, przy czym warto odnotować, że widoczna tam data premiery nie zgadza się z tą ogłoszoną przez wydawcę (na karcie produktu wspomina się o 22 czerwca).

Warto zaznaczyć, że premiera Oddworld: Soulstorm w sklepach cyfrowych odbędzie się sporo wcześniej od wydania fizycznego – 6 kwietnia. Co więcej, w nadchodzącym miesiącu gra będzie jednym z darmowych tytułów dla subskrybentów usługi PlayStation Plus (ale wyłącznie w wersji na konsolę PlayStation 5).

  1. Oddworld: Soulstorm – strona oficjalna