Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 kwietnia 2021, 15:05

Zobacz nagranie z planu serialu Obi-Wan Kenobi z uniwersum Star Wars

W sieci pojawił się krótki materiał filmowy prezentujący plan zdjęciowy serialu Obi-Wan Kenobi, czyli kolejnej produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen realizowanej na potrzeby platformy Disney+. Tytuł, w którym w głównej roli zobaczymy Ewana McGregora, najprawdopodobniej zadebiutuje pod koniec tego bądź na początku przyszłego roku.

Serial Obi-Wan Kenobi, który ma opowiadać o przygodach tytułowego mistrza Jedi między trzecią a czwartą odsłoną kultowej sagi Gwiezdne wojny, zapowiada się na jedną z ciekawszych pozycji zmierzających na platformę Disney+. Co prawda na jej premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać (najprawdopodobniej nastąpi to pod koniec tego lub na początku przyszłego roku), lecz już teraz możemy cieszyć się z niewielkiego rzutu okiem na to, czego możemy się spodziewać. Otóż w sieci pojawił się krótki, trwający niecałą minutę filmik prezentujący to, jak wygląda plan zdjęciowy nadchodzącej produkcji, na którym prace mają wystartować w tym miesiącu. Widać na nim budynki charakterystyczne dla pustynnej planety Tatooine. Całość możecie obejrzeć poniżej.

Przypominamy, że w tytułową postać w serialu Obi-Wan Kenobi wcieli się Ewan McGregor. Grał on już tego bohatera w pierwszym, drugim oraz trzecim epizodzie Gwiezdnych wojen. Prócz niego na ekranie zobaczymy między innymi Indirę Varmę, Joela Edgertona, Kumaila Nanjianiego, O'Sheę Jacksona Jr., Mosesa Ingrama, Bonnie Piesse, Ruperta Frienda, Sunga Kanga, Simone Kessell i Benny'ego Safdiego. W obsadzie znalazł się także Hayden Christensen, który powtórzy swoją rolę Anakina Skywalkera aka Dartha Vadera, czyli ojca Luke'a i byłego ucznia Kenobiego.

  1. Strona internetowa marki Star Wars