Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2013, 07:00

Obcy mają się całkiem nieźle. Top 10 Steam (10 - 16 lutego)

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn po raz trzeci pod rząd okazał się najlepiej sprzedającym się tytułem w dystrybucji elektronicznej Steam. Aliens: Colonial Marines depcze mu po piętach.

Przedstawiamy najnowsze notowania listy bestsellerów sieciowej usługi dystrybucji elektronicznej Steam za okres od 10 do 16 lutego.

Po raz trzeci z rzędu na pierwszym miejscu znalazl się smoczy dodatek do Skyrim. Na pozycji drugiej, po mało przychylnych recenzjach i rozczarowaniu części graczy, chyba niespodzianka. Aliens: Colonial Marines sprzedaje się całkiem nieźle, a być może będzie jeszcze lepiej w przyszłości, bowiem już pojawiły sie mody naprawiające niektóre wizualne mankamenty gry. Niestety, z poprawą sztucznej inteligencji sojuszników i przeciwników pewnie tak łatwo już nie będzie. No chyba, że samo Gearbox Software weźmie się w garść.

Do pierwszej dziesiatki wrócił Torchlight, a po raz pierwszy pojawił się w niej Impire, tytuł przygotowany przez znane francuskie studio Cyanide, wzorowany na pamiętnym Dungeon Keeeperze.

1.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn

2.

Aliens: Colonial Marines

3.

Borderlands 2

4.

Torchlight II

5.

Counter-Strike: Global Offensive

6.

ArmA II: Combined Operations

7.

The Elder Scrolls V: Skyrim

8.

Impire

9.

Far Cry 3

10.

Call of Duty: Black Ops II