Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 września 2021, 14:35

autor: Maycuzai

Nowy film o pokemonach niebawem na Netflixie

Już za miesiąc Pokemon: Secrets of the Jungle trafi do biblioteki Netflixa. Produkcja będzie kontynuacją przygód Asha i Pikachu.

Duet Asha i Pikachu powracają w 23. filmie zatytułowanym Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle. Produkcja miała swoją kinową premierę w Japonii 25 grudnia 2020 roku, a niebawem stanie się dostępna dla reszty świata. Nastąpi to 8 października za pośrednictwem serwisu Netflix.

Secrets of the Jungle jest częścią alternatywnego filmowego kanonu Pokemon, co oznacza że nie jest połączone z wcześniejszymi filmami, za wyjątkiem Pokemon: Wybieram cię! oraz Pokemon: Siła jest w nas, w stosunku do których jest sequelem. W przeciwieństwie do swojego poprzednika – Zemsty Mewtwo – jest to tradycyjna animacja 2D.

W Secrets of the Jungle Ash Ketchum oraz jego wierny towarzysz Pikachu eksplorują niedostępny i pełen cudów las Okoya, będący istnym rajem dla wszelakiej maści Pokemonów. Natrafiają w nim na Koko, dzikiego chłopca wychowanego na Pokemona przez mitycznego stworka zwanego Zarude. Chłopiec jest w pełni przekonany o byciu Pokemonem. Duet przyjaciół postanawia pokazać Koko jego prawdziwe pochodzenie. W tym samym czasie, niecny Doktor Zed stojący na czele organizacji Biotope Company oraz znany wszystkim Zespół R starają się zniszczyć las, aby dotrzeć do tajemniczego źródła, którego woda posiada uzdrawiające zdolności. Czy naszym bohaterom uda się ich powstrzymać?

W ramach celebracji 25-lecia serii gracze Pokemon Sword oraz Pokemon Shield będą mogli dodać do swojej kolekcji obecne w Secrets of the Jungle Pokemony: Dada Zarude i Shiny Celebi (oba posiadają status mityczny). Aby je zdobyć, należy zarejestrować się do Pokemon Trainer Club. Każdy, kto zapisze się przed 25 września, zgarnie je dokładnie 7 października. Niedługo odbędzie się także specjalny event w Pokemon GO, związany z międzynarodową premierą filmu.

Nowy film o Pokemonach niebawem na Netflixie - ilustracja #1
Dada Zarude (po lewej) i Shiny Celebi.

Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle jest zdecydowanie nie lada gratką dla fanów i idealną przystawką przed remakami Pokémon Brilliant Diamond oraz Pokemon Shining Pearl, których premiera zaplanowa jest na 19 listopada. Gotowi złapać je wszystkie?