Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2020, 21:52

Nowości w pierwszym zwiastunie FIFA 21 Ultimate Team

EA Sports zaprezentowało pierwszy trailer FIFA 21 Ultimate Team. Film prezentuje najważniejsze aspekty tego trybu zabawy, w tym funkcje społecznościowe oraz wpływ prawdziwych zawodów na sytuację w grze.

Nowości w pierwszym zwiastunie FIFA 21 Ultimate Team - ilustracja #1
FUT 21 doczekała się kilku zmian w stosunku do poprzedniczki.

EA Sports opublikowało zwiastun pierwszy zwiastun FIFA 21 Ultimate Team. Na ponad 3-minutowym materiale zaprezentowano najważniejsze informacje związane z tym trybem rozgrywki. Dowiedzieliśmy się z niego, że nacisk na aspekty społecznościowe będzie większy niż poprzednio, a gracze będą mogli brać udział w specjalnych wyzwaniach. Dodatkowo zapowiedziano, że działania zawodników w rzeczywistości wpłyną na ich zdolności w grze. Wszystkie nowości związane z FUT 21 znajdziecie na poniższym filmie (dostępne są napisy w języku polskim).

FIFA 21 zadebiutuje 9 października na PC oraz konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One. Potwierdzono także wersje na PS5 i Xboksa Series X. Tytuł otrzyma pełną polską wersję językową.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej