Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Nintendo Press Release 11 marca 2020, 19:17

Nintendo Switch Lite w kolorze koralowym zawita do Europy 24 kwietnia 2020 roku

Konsola zaprojektowana specjalnie do użytkowania przenośnego, dostępna w kolorze koralowym, dołącza do istniejących już kolorów - żółtego, turkusowego i szarego.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Gdy zimowa pogoda przemienia się w wiosenne kolory, idealne akcesorium do gry zawita do Europy 24 kwietnia, kiedy w całym regionie pojawi się nowa koralowa konsola Nintendo Switch Lite.

Paleta kolorów Nintendo Switch Lite zawiera już konsole żółte, turkusowe i szare, i podobnie jak one, ten nowy koralowy dodatek został zaprojektowany specjalnie do grania na urządzeniach przenośnych, dzięki czemu gracze mogą zabrać różnorodną kolekcję ekscytujących, relaksujących i wymagających gier gdziekolwiek tylko zechcą się udać.

Obejmuje to również eksplorację tajemniczego świata z żywymi postaciami i wypełnionymi puzzlami lochami z gry The Legend of Zelda: Link’s Awakening; łapanie, walczenie i handlowanie Pokémonami w regionie Galar Pokémon Sword i Pokémon Shield; lub w nadchodzącym Animal Crossing: New Horizons, które wychodzi już 20 marca, podróżując do raju na bezludnej wyspie, aby dostosować własne życie marzeń.

Jako dedykowane przenośne urządzenie do gier, Nintendo Switch Lite ma zintegrowane elementy sterujące i jest mniejsze niż flagowa wersja Nintendo Switch, ale nadal można na nim grać we wszystkie gry z rozległej biblioteki Nintendo Switch obsługującej tryb handheld. Dowiedz się więcej na stronie Nintendo Switch.

Nowe konsole Nintendo Switch Lite w kolorze koralowym, pojawią się w Europie 24 kwietnia.

Ostatnia aktualizacja: 2020-03-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach