Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2016, 20:13

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na nowym zwiastunie

Studio Level 5 wykorzystało PlayStation Experience do zaprezentowania nowego zwiastuna gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, czyli kontynuacji japońskiego RPG-a z 2010 roku.

Podczas imprezy PlayStation Experience nie ograniczono się do ujawniania projektów. Pokazano również sporo świeżych materiałów video z zapowiedzianych już wcześniej produkcji. Do tej drugiej kategorii należy japońskie RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, którego autorzy zaprezentowali nowy zwiastun.

Gra została zapowiedziana rok temu, ale udostępnione do tej pory informacje na jej temat są dosyć skromne. Wiemy, że kampania opowie o przygodach króla imieniem Evan Pettiwhisker Tildrum, który w wyniku spisku zostanie pozbawiony tronu. W próbach odzyskania władzy pomoże mu przybyły z innego świata mężczyzna znany jako Roland.

Pod względem mechaniki Ni no Kuni II: Revenant Kingdom ma stanowić rozwinięcie pomysłów z poprzedniej części. Dostaniemy więc ponownie obszernego japońskiego RPG-a, w którym będziemy eksplorowali świat i walczyli za pomocą hybrydowego systemu walki. Podczas bitew akcja ma rozgrywać się w czasie rzeczywistym, ale rozkazy wydawać będziemy mogli jedynie co kilka sekund.

Przypomnijmy na koniec, że Ni no Kuni II: Revenant Kingdom zmierza wyłącznie na PlayStation 4. Premiera powinna nastąpić w przyszłym roku.

  1. Oficjalna strona gry