Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2022, 17:59

Wkrótce kolejny gameplay trailer NFS Unbound; zobacz teaser z pościgami

Policyjne pościgi będą prawdopodobnie kolejną atrakcją Need for Speed Unbound, którą twórcy gry zaprezentują na nowym zwiastunie rozgrywki.

Źródło fot. Criterion Games | Electronic Arts.
i

Gracze wypatrujący nowej części serii Need for Speed nie będą długo czekać na kolejny pokaz rozgrywki z nadchodzącej odsłony cyklu. Studio Criterion potwierdziło, że następny gameplay trailer z NFS Unbound zobaczymy jutro, we wtorek 18 października, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Informację przekazano w ogłoszeniu na Twitterze marki Need for Speed i – tak jak poprzedniodo wpisu załączono krótki, dziesięciosekundowy teaser materiału. Najwyraźniej tym razem twórcy skupią się na pokazaniu pościgów policyjnych, a przed radiowozami czasem będzie trzeba uciekać, rozwijając „skrzydła” i szybując nad jezdnią.

Poza tym powinniśmy się szykować na kolejną dawkę komiksowych efektów wizualnych, aczkolwiek warto przypomnieć, że będzie można je wyłączyć w ramach opcji personalizacji, których w Unbound ma być pod dostatkiem.

Nie wiemy, czy tym razem otrzymamy dłuższy materiał. Ostatni pokaz rozgrywki nie trwał nawet czterdzieści sekund i o wiele więcej dowiedzieliśmy się z opublikowanego później wpisu na oficjalnej stronie gry.

Need for Speed Unbound ukaże się 2 grudnia. Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej