Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2022, 11:32

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Wyciekła masa gameplayu z Need for Speed Unbound

Do premiery Need for Speed Unbound pozostało już tylko kilka dni. Tymczasem do sieci wyciekły naprawdę długie gameplaye z wyczekiwanej produkcji.

Źródło fot. Electronic Arts
i

Electronic Arts to kolejna firma, której przytrafiło się nieszczęście związane z tym, że jej gra trafiła przedwcześnie w ręce graczy (prawdopodobnie na skutek błędu któregoś ze sprzedawców). Jak to bywa w większości przypadków, poskutkowało to niekontrolowanym wyciekiem materiałów z owej rozgrywki do sieci.

Jak informuje serwis Insider Gaming, za sprawą pewnego youtubera o pseudonimie Mr Carrot w Internecie pojawiła się w sumie blisko godzina rozgrywki z Need for Speed Unbound (w formie nagranej – niestety w niezbyt wysokiej jakości – transmisji z Twitcha, na której ktoś pokazywał światu otrzymaną przedwcześnie grę).

  • Gameplaye z Need for Speed Unbound obejrzycie pod tym linkiem

Na wideo możemy zobaczyć m.in. wybór samochodów – w tym uroczego Volkswagena Beetle’a, zwanego potocznie Garbusem. Ponadto mamy również wgląd w szeroki wachlarz opcji tuningu bryki, a także spojrzenie na wyścigi, otwarty świat i elementy kreskówkowej stylistyki.

Należy jednak pamiętać, że deweloperzy starają się usunąć wszelkie materiały, dlatego jeśli chcecie zapoznać się z grą przed jej ewentualnym kupnem, warto się pospieszyć.

Need for Speed Unbound zadebiutuje 2 grudnia na pecetach oraz konsolach PS5 i XSX/S. Natomiast osoby, które złożyły preorder lub mają subskrypcję EA Play, zagrają od 29 listopada.

Przypomnijmy, że produkcja od momentu zapowiedzi wywołuje niemałe kontrowersje w środowisku fanów serii, głównie przez kreskówkowe elementy w nią wplecione. Na szczęście dla wielu te charakterystyczne dodatki będzie można bez przeszkód wyłączyć.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej