Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2018, 14:40

Newsy MMO. Nowości w grach sieciowych (19.10.2018)

Z okazji zbliżających się halloweenowych nowości w grach sieciowych, sprawdźcie co przygotowali dla Was twórcy Pokemon GO, Fortnite i wielu innych!

Newsy MMO. Nowości w grach sieciowych (19.10.2018) - ilustracja #1

Zapraszamy Was do krótkiego podsumowania zbliżających się nowości w grach sieciowych. Ze względu na zbliżające się Halloween (ale nie tylko) jest ich całkiem sporo. Co przygotowali dla nas między innymi twórcy Pokemon GO, Fortnite, Hearthstone, World of Tanks i wielu innych? O tym przeczytacie w rozwinięciu newsa.

Nowości w grach sieciowych

 • Pokemon GO niezmiennie cieszy sporym zainteresowaniem graczy, o czym jeszcze niedawno pisaliśmy. W tym tygodniu do gry zawitały pierwsze z nowej, czwartej generacji kieszonkowych stworków i jest to doskonała okazja, aby złapać za telefon i cieszyć się jesiennymi spacerami uzupełniając przy tym swój Pokedex.
 • Do Hearthstone powróciły coroczne Zaduszniki, czyli „potworny” event, którego motywem przewodnim są duchy wszelkiej maści. W jego trakcie możemy zgarnąć darmową złotą kartę oraz bilet na Arenę. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
 • 24 października do jednego z najpopularniejszych MMO na rynku zawita nowy update oznaczony numerem 5.0. Mowa oczywiście o grze ArchAge, która wraz z nowym patchem wzbogaci się o masę nowości i usprawnień. O wszystkich przeczytacie na stronie producenta.
 • Masę zmian i ulepszen przynosi również aktualizacja 6.10 do Fortnite. Jej główną atrakcją wydaje się byc nowy pojazd oraz „zakładka „zawody”.
 • Marching Fire to nowy dodatek do gry For Honor, który zawitał w końcu na serverach gry. Ilość zmian jest ogromna, dlatego odsyłam Was do ich podsumowania znajdujących się pod linkiem z pierwszych dwóch słów tego akapitu.
 • Dodatki nie omijają też nieco mniejszych tytułów. Darmowy Quake Champions wzbogacił się własnie o nowego bohatera, nowy tryb rozgrywki, a także o poprawę wydajności.

Eventy w darmowych grach dostępnych na naszej stronie

 • Czołgiści przemierzający świat World of Tanks powinni przygotować się do wyprawy na halloweenowy, Ciemny Front, który przeniesie nas do innego świata! Dodatkowo doczekaliśmy się także aktualizacji sklepu gry.
 • Także do gier studia InnoGames zawita ponura atmosfera tego jesiennego święta. Wydarzenie „cukierek albo psikus” znajdziemy w grach Forge of Empires, Elvenar oraz Grepolis.
 • Aion Online zmienił swoją cyferkę na 6.0. Kolejny numerycznie patch przynosi ogrom nowości, między innymi nowe regiony Lakrum i Balaurea, a także zupełnie nowy system transformacji i szybszy rozwój postaci. Więcej informacji dotyczących aktualizacji 6.0 znajdziecie na stronie.
 • Kolejowy świat gry Rail Nation wzbogacił się o nowe lokomotywy, które mogą od teraz wzbogacić nasze tabory.
 • Przeglądarkowa gra strategiczna Islandoom wzbogaciła się o nowy świat, który jest doskonałą okazją do rozpoczęcia swojej przygody z tym tytułem. Więcej informacji o grze znajdziecie pod tym adresem.

Zapraszamy do innych gier dostępnych na naszym serwisie pod adresem multigry.gry-online.pl, gdzie również znajdziecie sporo nowości!