Wiadomości GRYOnline.pl 21 września 2025

Pierwsze recenzje EA FC 26 są naprawdę dobre, ale dotyczą tylko konsol. Gracze na Steam mają ogromne problemy, najważniejsze z nich EA ciągle „bada”
Krzysztof Kałuziński, 21 września 2025, 14:31
Konsolowa edycja EA Sports FC 26 zbiera pozytywne recenzje, podczas gdy pecetowa zmaga się z krytyką graczy na Steamie i poważnymi problemami technicznymi. Twórcy próbują ratować sytuację.

Branża gier wideo pręży muskuły przed jesiennymi „żniwami”. Tymczasem na radarze znalazł się szereg interesujących produkcji, jak RPG w stylu Gothica czy polski symulator rozbiórek
Krystian Pieniążek, 21 września 2025, 14:00
Na przestrzeni minionego tygodnia do Encyklopedii Gier trafił szereg interesujących produkcji. Wśród nich znalazło się miejsce zarówno na tytuły, których premiera to pieśń odległej przyszłości, jak i na gry będące tuż za rogiem.

GTA zostanie wykorzystane do nauczania historii. „Niewielu deweloperów może się równać z Rockstarem pod względem szczegółowości w grach”
Krzysztof Kałuziński, 21 września 2025, 12:16
GTA trafi na uniwersytet. Seria od Rockstar Games posłuży jako podstawa wykładów dotyczących amerykańskiej historii, a wszystko za sprawą drobiazgowości deweloperów.

Gracz Anno 117 wykorzystuje demo do granic możliwości, ponieważ chce rozpocząć wojnę z cesarzem
Marcin Bukowski, 21 września 2025, 11:39
Gracz postanowił sprawdzić granice wersji demo Anno 117: Pax Romana. Najpierw spróbował wywołać wojnę z cesarzem, a później doprowadzić swoje miasto do bankructwa.

The Elder Scrolls 6 jeszcze nie wyszło, a Bethesda już czerpie korzyści. „Widzieliśmy wielu nowych i powracających graczy”
Marcin Bukowski, 21 września 2025, 10:31
The Elder Scrolls Online zyskuje na popularności za sprawą oczekiwań związanych z TES VI. MMORPG odnotowało także wzrost liczby graczy po premierze Oblivion Remastered.

Gracze Dying Light: The Beast ślepną, mokną i tracą orientację. Techland obiecuje bardzo szybko się nimi zaopiekować i ma dla nich tymczasowy parasol ochronny
Marcin Bukowski, 21 września 2025, 09:07
Techland zapowiedział poprawki dwóch irytujących błędów w Dying Light: The Beast. Produkcja osiągnęła również nowy rekord aktywności graczy na Steamie.