Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2021, 11:42

New World Twitch Drops - jak otrzymać darmowe nagrody i o czym trzeba pamiętać

Fani New World mogą zdobyć darmowe nagrody na Twitchu. Muszą jednak pamiętać o kilku regułach, które mają kluczowe znaczenie. Dropy można zdobywać do 11 października.

Entuzjaści MMORPG New World w poszukiwaniu lepszych łupów mogą udać się do krainy Twitch.tv. A mówiąc konkretniej – śledzić transmisje streamerów, którzy partnerują firmie Amazon. W czasie trwania ich streamów rozdawane są specjalne dropy. Do zdobycia jest czternaście skórek do broni Vinespun.

New World Twitch Drops - jak otrzymać darmowe nagrody i o czym trzeba pamiętać - ilustracja #1
Tak prezentują się łupy możliwe do zdobycia; źródło: https://www.newworld.com/en-us/twitch-drops

Co zrobić, aby otrzymać specjalne wyposażenie? Wszystko zamyka się w kilku prostych krokach. Po pierwsze należy zalogować się na swoje konto w serwisie Twitch.tv (bądź założyć, jeśli się takowego nie posiada). Po drugie trzeba połączyć konto Steam z kontem Twitch.tv. Wówczas można przystąpić do oglądania transmisji, którym towarzyszą dropy wyposażenia. Otrzymane nagrody sprawdzicie w oknie ekwipunku dropów na Twitchu.

Organizatorzy akcji mówią, że widz powinien odblokować dwie sztuki unikatowego wyposażenia po 1-2 godzinach oglądania streama, co oznacza, że na zdobycie całego zestawu należy poświęcić ok. 10 godzin.

Trzeba jednak pamiętać, że każdy otrzymany drop wymaga zatwierdzenia. Zwrócił na to uwagę jeden z użytkowników Reddita, który przestrzega innych kolekcjonerów przed potencjalnym marnowaniem czasu. Pozostawienie odpalonej transmisji i odejście od komputera na 10 godzin nie wchodzi więc w grę.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o akcji zdobywania dropów na Twitch.tv, to zapraszamy Was pod ten link.

Michał Ciężadlik

Michał Ciężadlik

Do GRYOnline.pl dołączył w grudniu 2020 roku i od tamtej pory jest lojalny Newsroomowi, chociaż współpracował również z Friendly Fire, gdzie zajmował się TikTokiem. Półprofesjonalny muzyk, którego zainteresowanie rozpoczęło się już w dzieciństwie. Studiuje dziennikarstwo i swoje pierwsze kroki stawiał w radiu, lecz nie zagrzał tam długo miejsca. W grach obecnie preferuje multiplayer; w CS:GO spędził łącznie ponad 1100 godzin, w League of Legends prawdopodobnie drugie tyle, chociaż dobrą grą singlową również nie pogardzi.

więcej