Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 czerwca 2020, 13:27

autor: Froozyy

Netflix - Venom z polskim dubbingiem dostępny od dzisiaj

Od dzisiaj na platformie Netflix można obejrzeć film Venom z 2018 roku. Produkcja dostępna jest zarówno z napisami, jak i z oryginalnym polskim dubbingiem.

Dzisiaj w Polsce na platformę Netflix trafił film Venom. To doskonała okazja, aby zobaczyć produkcję raz jeszcze w nieco innym wydaniu, bowiem można ją obejrzeć zarówno z napisami, jak i z oryginalnym polskim dubbingiem. W przypadku tego drugiego usłyszymy m.in. Otara Saralidzego (Eddie Brock/Venom), Zofię Zborowską (Anne Weying), Tomasza Olejnika (doktor Carlton Drake) czy też Bartosza Wesołowskiego (Roland Treece). Ich próbki głosowe z filmu znajdziecie np. pod tym adresem.

Netflix - Venom z polskim dubbingiem dostępny od dzisiaj - ilustracja #1
Venom dostępny od dziś na Netfliksie.

Venom ukazał się po raz pierwszy w Polsce 5 października 2018 roku. Produkcja ta należy do dodatkowego uniwersum Marvela, którym zajmuje się Sony - Sony Pictures Universe of Marvel Characters. W filmie poznajemy historię dziennikarza Eddiego Brocka, którego ciało i osobowość próbował przejąć obcy symbiont – Venom.

Za reżyserię odpowiedzialny był Ruben Fleischer, a scenariusz opracowali Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Kelly Marcel i Will Beall. W głównych rolach wystąpili Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed. Na koniec warto przypomnieć, że w przyszłym roku do kina ma trafić sequel Venoma - Venom: Let There Be Carnage. Tytuł potwierdza, że w filmie głównym czarnym charakterem będzie superłotr znany jako Carnage.