filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 sierpnia 2022, 12:34

Netflix ma nowego filmowego rekordzistę, ta produkcja może Was zaskoczyć

Zupełnie niespodziewanie platforma Netflix zyskała nowego rekordzistę w kategorii filmów pełnometrażowych. Niepozorna produkcja przebiła takie hity jak chociażby The Gray Man.

Kadr z filmu Purpurowe Serca/ Źródło: Netflix.

Netfliksowe superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie muszą zrobić miejsce dla nowego rekordzisty platformy. Jak wynika z raportu serwisu Gamesradar, użytkownicy Netfliksa mają nowy ulubiony tytuł. Purpurowe Serca – bo o nim mowa - jest doskonałym przykładem na to, że nie trzeba wydawać setek milionów dolarów na film, by zdobyć uznanie widzów.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Co ciekawe, melodramat nie tylko podbił platformę, trafiając na szczyt listy dziesięciu najchętniej śledzonych produkcji, ale i ustanowił nowy rekord pod względem tygodniowej (10-17 sierpnia) oglądalności w 2022 roku (według danych podanych przez Netflix obraz był odtwarzany przez 102,59 mln godzin). The Gray Man, będący najdroższym widowiskiem platformy, w dniach 25-31 lipca zanotował wynik na poziomie 96,47 mln godzin.

Dla zainteresowanych tytułem przedstawiamy opis filmu:

W tym romantycznym dramacie szukająca sławy piosenkarka Cassie (Sofia Carson) i były komandos z trudną przeszłością Luke (Nicholas Galitzine) decydują się na małżeństwo z rozsądku. Czy tragiczny splot zdarzeń sprawi, że zakochają się w sobie naprawdę?

Jeśli jeszcze nie oglądaliście Purpurowych Serc na Netfliksie, poniżej udostępniamy dla Was zwiastun tego hitowego dramatu z wielką miłością w tle.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej