Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 maja 2014, 11:07

autor: Adrian Werner

Najlepsze cosplaye - Poison Ivy z uniwersum DC Comics

Na bohaterkę kolejnego cosplaya wybraliśmy Traci Hines, która przebrała się za Poison Ivy, czyli postać znaną przede wszystkim z komiksów z Batmanem w roli głównej.

Źródło: Traci Hines - Najlepsze cosplaye - Poison Ivy z uniwersum DC Comics - wiadomość - 2014-05-23
Źródło: Traci Hines

W kolejnym odcinku naszego cyklu prezentujemy cosplay Poison Ivy, czyli postaci z komiksowego uniwersum DC i jednej z głównych przeciwniczek Batmana. Wcieliła się w nią Traci Hines. Na zdjęciach można zobaczyć również Angi Viper jako Harley Quinn i Brandon Hillocka jako Batmana.

Postać Poison Ivy pojawia się w komiksach już od prawie 50 lat, więc nic dziwnego, że doczekała się wielu wersji i kostiumów. Dzisiejszy cosplay oparty jest na jednej z wczesnych wizji tej postaci. Dla porównania prezentujemy figurkę:

Najlepsze cosplaye - Poison Ivy z uniwersum DC Comics - ilustracja #2

Poison Ivy to jedna z najpopularniejszych postaci należących do galerii czarnych charakterów komiksów z Batmanem w roli głównej. Nic dziwnego zatem, że wielokrotnie występowała w grach, w tym w The Adventures of Batman & Robin, Batman Vengeance, Batman: Dark Tomorrow czy DC Universe. Jedną z najlepszych interpretacji stworzyło studio Rocksteady w wyśmienitych Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City.

Najlepsze cosplaye - Poison Ivy z uniwersum DC Comics - ilustracja #3
Najlepsze cosplaye - Poison Ivy z uniwersum DC Comics - ilustracja #4
Najlepsze cosplaye - Poison Ivy z uniwersum DC Comics - ilustracja #5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Jak podoba ci się cosplay z Poison Ivy?

Niezły, ale czegoś mi w nim brakuje.
55,6%
Świetny kostium i równie udane zdjęcia.
29,4%
Słaby.
15%
Zobacz inne ankiety