Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 lutego 2013, 14:01

autor: Adrian Werner

Najlepsze cosplaye - Lucifer z Umineko no Naku Koro ni

Bohaterką kolejnego odcinka naszej serii cosplayowej uczyniliśmy demonicę imieniem Lucifer, czyli jedną z postaci występujących w serii gier Umineko no Naku Koro ni.

Jako ostatniego w tym tygodniu cosplaya prezentujemy demonicę imieniem Lucifer z serii gier Umineko no Naku Koro ni.

Dla porównania przypominamy jak postać ta prezentowała się w wersji na PlayStation 3:

Najlepsze cosplaye - Lucifer z Umineko no Naku Koro ni - ilustracja #3 Umineko no Naku Koro ni to podzielona na dziesięć epizodów powieść wizualna autorstwa japońskiego studia 07th Expansion. Produkcja zadebiutowała na PC i na tej platformie prezentuje się bardzo skromnie. Grafika składa się z przerobionych fotografii pełniących role teł i bardzo prostych rysunków postaci. Mimo to projekt okazał się sporym przebojem dzięki świetnej fabule.

Sukces edycji pecetowej sprawił, że powstała odświeżona wersja Umineko no Naku Koro ni na konsolę PlayStation 3, w której podmieniono każdy element grafiki. Na kanwie marki wyprodukowano również wiele komiksów i książek oraz serial animowany. Na rynek trafiła też gra Ougon Musou Kyoku, czyli pecetowa bijatyka z postaciami z serii.

Najlepsze cosplaye - Lucifer z Umineko no Naku Koro ni - ilustracja #4
Najlepsze cosplaye - Lucifer z Umineko no Naku Koro ni - ilustracja #6
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Jak oceniasz cosplay z Umineko no Naku Koro ni?

Wolałem poprzednie ankiety.
53,8%
6 (super)
30,1%
5
7,5%
3
3,6%
4
2,1%
2
1,6%
1 (tragedia)
1,3%
Zobacz inne ankiety