Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2016, 14:57

autor: Adrian Werner

Najciekawsze filmiki z TGS (m.in. Metal Gear Survive i Resident Evil 7)

Zebraliśmy w jednym miejscu najciekawsze materiały video z zakończonych właśnie targów Tokyo Game Show. Znajdziecie tutaj masę zwiastunów i zapisów rozgrywki z takich gier jak Metal Gear Survive, Resident Evil 7, The Last Guardian, Yakuza 6, Final Fantasy XV czy Berserk and the Band of the Hawk.

Zakończone właśnie targi Tokyo Game Show jak zwykle przyniosły wysyp nowych materiałów video. Zebraliśmy w jednym miejscu najciekawsze naszym zdaniem zwiastuny i zapisy rozgrywki.

Maskotka tegorocznej edycji targów. - Najciekawsze filmiki z TGS (m.in. Metal Gear Survive i Resident Evil 7) - wiadomość - 2016-09-19
Maskotka tegorocznej edycji targów.

Metal Gear Survive

Jeden z najciekawszych materiałów z TGS pochodzi z gry Metal Gear Survive. Jest to pierwsza odsłona marki opracowana po tym jak ojciec cyklu, czyli Hideo Kojima, opuścił firmę Konami. Dostaliśmy 15-minutowy zapis rozgrywki, który daje całkiem niezłe pojęcie o tym, w jakim kierunku zmierza ten projekt.

Resident Evil 7

Na targach nie zabrakło także obiecującego survival horroru Resident Evil 7. Firma Capcom pokazała nowy zwiastun oraz zorganizowała pokaz grywalnej wersji.

Final Fantasy XV

Do premiery Final Fantasy XV pozostało już niewiele czasu, więc firma Square Enix wykorzystała targi jako jedną z ostatnich okazji do wypromowania tego tytułu zanim trafi on do sprzedaży.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age

Square Enix wypuściło również zwiastun Final Fantasy XII: The Zodiac Age, czyli remastera dwunastej odsłony cyklu, który ukaże się w przyszłym roku na PlayStation 4.

The Last Guardian

Kolejnym wartym obejrzenia materiałem jest obszerny zapis rozgrywki z dema The Last Guardian. Pokazano też nowy zwiastun.

Horizon: Zero Dawn

Innym obiecującym exclusive’em zmierzającym na PlayStation 4, który otrzymał obszerny zapis rozgrywki i nowy zwiastun jest Horizon: Zero Dawn.

Watch Dogs 2

Z kolei firma Ubisoft stawiła się na targi z nowym zwiastunem Watch Dogs 2.

Berserk and the Band of the Hawk

Targi okazały się także bardzo owocne dla graczy czekających na projekt firmy Koei oparty na licencji marki Berserk. Ujawniono, że gra zatytułowana zostanie Berserk and the Band of the Hawk. Opublikowano także nowy zwiastun, a do sieci trafił świeży zapis rozgrywki.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto

Wypuszczono też zwiastun Road to Boruto, czyli nadchodzącego dodatku do bijatyki Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4. Do sieci trafił również zapis rozgrywki, pokazujący starcie Sasuke z Kinshikim

Dragon Ball Xenoverse 2

Inną bijatyką Bandai Namco obecną na targach było Dragon Ball Xenoverse 2. Tu również dostaliśmy zwiastun i zapis rozgrywki.

God Eater 3?

Podczas prezentacji na targach firma Bandai Namco poinformowała, że ruszyły prace nad nową konsolową odsłoną popularnego cyklu God Eater. Prawie na pewno chodzi tu o God Eater 3, gdyż ogłaszający tę nowinę producent Yusuke Tomizawa miał koszulkę z takim właśnie numerem.

Nioh

Również w przypadku gry akcji Nioh firmy Tecmo Koei mogliśmy obejrzeć zwiastun oraz rozgrywkę. Udostępnione na targach demo obejmowało walkę z bossem w pokrytych śniegiem lokacjach.

The Great Ace Attorney 2

Fanów przygodówek ucieszyła zapowiedź gry The Great Ace Attorney 2. Ponownie głównym bohaterem będzie żyjący w XVIII-wiecznej Japonii Ryunosuke Naruhodo, czyli przodek dobrze znanego Phoenixa Wrighta.

Niestety, nie podano platform, ani planowanej daty premiery. Warto wspomnieć, że część pierwsza nie doczekała się wydania anglojęzycznego i mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Yakuza 6

Z kolei firma Sega pokazała na targach nowy zwiastun gry Yakuza 6. Koncentruje się on na bogactwie różnych pobocznych aktywności i minigierek, wśród których znajdziemy nawet możliwość zabawy w Virtua Fighter 5.

Do sieci trafiło również sporo zapisów rozgrywki z udostępnionego na TGS dema.

  1. Tokyo Game Show – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.