Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 października 2018, 09:32

autor: Adrian Werner

Murderous Pursuits - skradankowa gra multiplayer za darmo na Steamie

Do poniedziałku można na Steamie za darmo zdobyć Murderous Pursuits, czyli skradankową grę multiplayer autorów The Ship: Remasted. Promocja już okazała się sporym sukcesem i wczoraj w tytuł bawiło się ponad 144 tys. osób jednocześnie.

Promocja dobiegnie końca w poniedziałek. - Murderous Pursuits - skradankowa gra multiplayer za darmo na Steamie - wiadomość - 2018-10-27
Promocja dobiegnie końca w poniedziałek.
INSURGENCY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Blazing Griffin
  2. Wydawca: Blazing Griffin
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 26 kwietnia 2018 r.

Przyzwyczailiśmy się już do promocji w serwisach dystrybucji cyfrowej, pozwalających za darmo wejść w posiadanie pełnych wersji gier. Najnowsza okazja tego typu pojawiła się na Steamie i objęła Murderous Pursuits, czyli skradankową grę multiplayer opracowaną przez studio Blazing Griffin.

Tradycyjnie przypominamy, że jeśli dodacie teraz Murderous Pursuits do swojej biblioteki gier na Steamie, to produkcja pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca. Zainteresowanym radzimy się pospieszyć, gdyż oferta jest ograniczona czasowo i wygaśnie w poniedziałek o 19:00.

Murderous Pursuits jest produkcją stosunkowo świeżą, gdyż gra zadebiutowała w kwietniu tego roku. Tytuł dostępny jest wyłącznie na PC i nie oferuje polskiej wersji językowej.

Czasowe udostępnienie projektu za darmo ma na celu reanimację społeczności gry. Po premierze produkcji nie udało się zgromadzić wystarczająco licznej grupy graczy i serwery straszyły pustkami. Promocja pod tym względem okazała się strzałem w dziesiątkę. Według danych serwisu Steam Charts, wczoraj, w najgorętszym momencie dnia, w Murderous Pursuits bawiło się jednocześnie ponad 144 tysiące osób. Poprzedni rekord, osiągnięty w sierpniu, wyniósł raptem 217 graczy.

Studio Blazing Griffin wyspecjalizowało się w nietypowych grach multiplayer, stawiających na rozgrywkę skradankową. W 2016 roku zespół wypuścił projekt The Ship: Remasted, stanowiący odświeżoną wersję kultowego moda. Murderous Pursuits oferuje rozwinięcie pomysłów z tej produkcji, pozwalając wziąć udział w morderczej zabawie, gdzie naszym zadaniem jest ciche wyeliminowanie innych graczy, kryjących się w tłumie postaci niezależnych.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Murderous Pursuits za darmo na Steamie