filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 maja 2022, 11:12

Szalony i unikalny serial; są pierwsze wrażenia z Ms. Marvel

W sieci pojawiły się pierwsze opinie na temat nadchodzącej Ms. Marvel. Wygląda na to, że katalog Disney+ wzbogaci się o kolejny świetny serial.

Premiera Ms. Marvel zbliża się do nas wielkimi krokami. Najnowszy serial MCU zadebiutuje na Disney+ 8 czerwca, lecz niektórzy mieli już okazję zapoznać się z dwoma odcinkami produkcji.

Ich opinie zwiastują, że platforma wzbogaci się o kolejny świetny serial, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom komiksowych adaptacji Marvela.

Świetny casting i unikalny styl

Wśród dziennikarzy oraz influencerów, którzy otrzymali dostęp do pierwszych odcinków Ms. Marvel dominują entuzjastyczne nastroje.

Trudno znaleźć negatywne opinie na temat serialu. Po mediach społecznościowych krąży za to cała masa pochwał kierowanych w stronę produkcji.

Niemal wszyscy zwracają uwagę, że Iman Vellani, która wciela się w główną bohaterkę, okazała się idealnym wyborem castingowym. Aktorka ma sprawiać wrażenie urodzonej do właśnie tej roli.

Jej świetny występ jeszcze mocniej akcentuje zaś inne zalety serialu. W gruncie rzeczy ma być on szaloną historią o dojrzewaniu, która wypełniona została humorem i ciekawymi spostrzeżeniami na czele z bohaterką, z którą łatwo się utożsamiać.

Wiele pochwał skierowano także w stronę wizualnej strony serialu. Ms. Marvel ma nie bać się eksperymentów, które niektórym przywodziły na myśl produkcje takie, jak Spider-Man Uniwersum czy Mitchellowie kontra Maszyny.

Ważnym elementem tytułu ma być również przedstawienie muzułmańskiej społeczności USA. Serial ma być pełen elementów znanych osobom pochodzącym z tego kręgu kulturowego i wnioskując po ich komentarzach najwyraźniej przypadły im one do gustu.

Szalony i unikalny serial; są pierwsze wrażenia z Ms. Marvel - ilustracja #1
Źródło: Twitter | molly freeman

Obejrzałam dwa pierwsze odcinki Ms. Marvel i mogę powiedzieć, że jestem zachwycona. Serial jest zakorzeniony w MCU w stopniu, jakiego do tej pory nie doświadczyliśmy i daje to masę rozrywki. Iman Vellani to rewelacyjna Kamala Khan – wszystkie sceny z jej rodziną są świetne. Nie mogę się doczekać reszty.

Szalony i unikalny serial; są pierwsze wrażenia z Ms. Marvel - ilustracja #2
Źródło: Twitter | Preeti Chhibber

Obejrzałam pierwszy epizod Ms. Marvel i omijając spoilery – kocham ten serial. Jest wszystkim, czego chciałam. Często mówię o tym w kontekście Kamali Khan, ale naprawdę nigdy nie czułam się tak dostrzegana. To bardzo osobiste. Iman Vellani jest cudowna. Wrzucajcie ją wszędzie.

Szalony i unikalny serial; są pierwsze wrażenia z Ms. Marvel - ilustracja #3
Źródło: Twitter | Tariq Raouf

Ms. Marvel to produkcja epicka i rewolucyjna dla islamskiej reprezentacji w MCU. W momencie, gdy skończył się drugi odcinek, błagałem o więcej.

Iman Vellani jest wyjątkowa jako Kamala i nie mogę doczekać się, by zobaczyć ją w kolejnych epizodach. A muzyka jest tak dobra.

Szalony i unikalny serial; są pierwsze wrażenia z Ms. Marvel - ilustracja #4
Źródło: Twitter | Arezou-Deetoo

Pierwsze dwa odcinki Ms. Marvel są świetne i dają masę rozrywki. To po części geneza superbohaterki, po części historia dorastającej młodej kobiety. Obsada jest świetna, a szczególnie urocza jest Iman Bellani jako Kamala Khan. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć, gdzie dalej podąży ten serial.

  1. Disney+ - oficjalna strona

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Na GRYOnline.pl opublikował masę newsów, nieco recenzji oraz trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl oraz pełni funkcję młodszego specjalisty SEO. Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu; później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na nieistniejący już portal filmowy. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów, o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej