Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 11 lutego 2015, 19:04

Mortal Kombat X w planie wydawniczym firmy Cenega

Pakiet DLC z legendarną postacią GORO do zamówień przedpremierowych.Wyjątkowe edycje dostępne w Polsce.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że najnowsza produkcja NetherRealm Studios gra Mortal Kombat X ukaże się 14 kwietnia w polskiej wersji językowej (napisy) na konsole Xbox One oraz Xbox 360 firmy Microsoft, PlayStation®4 i PlayStation®3, jak również na komputery osobiste w wersji pudełkowej i cyfrowej. Za lokalizację odpowiada firma QLOC S.A.

Mortal Kombat X w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Mortal Kombat X to kolejna bardzo wyczekiwana produkcja od NetherRealm Studios. Najnowsza część wysoko ocenianej serii bijatyk wprawi w zachwyt użytkowników konsol nowej generacji oraz komputerów PC. Gra połączy kinowy rozmach z zupełnie nowym typem rozgrywki podnoszącym poziom brutalności do maksimum, zaoferuje nowe doświadczenia oraz wprowadzi graczy w świat ciągłej sieciowej rywalizacji, gdzie każdy pojedynek jest ważny w walce o dominację. Po raz pierwszy Mortal Kombat X zaoferuje możliwość wyboru jednej z wielu wariacji każdej z postaci, charakteryzujących się indywidualną strategią oraz stylem walki. Gracze zanurzą się w oryginalną historię prezentującą kilka charakterystycznych i rozpoznawalnych wojowników takich jak Scorpion czy Sub-Zero, oraz otrzymają do dyspozycji nowych przeciwników, scalających całą opowieść i reprezentujących zarówno siły dobra, jak i zła.

W Polsce dostępne będą następujące edycje specjalne:

Mortal Kombat X Kollector’s Edition zawierająca:

· Ręcznie malowaną figurkę Scorpiona (28cm)

· Steel pack oraz stalowa karta z numerem seryjnym

· Pierwszą cześć komiksu Mortal Kombat X: Blood Ties (w języku angielskim)

· Złotą skórkę Scoropiona

· Dostępna na platformy: Xbox One, the Xbox 360, PlayStation®3 and PlayStation®4 oraz PC

Mortal Kombat X Special Edition, zawierająca:

· Wyjątkowy Steel pack

· Skórkę dla postaci Scorpiona – będąca efektem współpracy NetherRealm Studios oraz artystów obecnych na postalu MKKollective.com, który jest miejscem wymiany fan artów, obrazów muzyki i video ze świata Mortal Kombat

· Dostępna na platformy: Xbox One, the Xbox 360, PlayStation®3 and PlayStation®4 oraz PC

Warto zaznaczyć, że legendarna postać serii - Goro - został zapowiedziany, jako dodatek do zamówień w przedsprzedaży. Debiutujący w serii wiele lat temu Goro, dziki czteroramienny shokański wojownik będzie dostępny od dnia premiery jako grywalna postać dla wszystkich, którzy zamówili Mortal Kombat X przed premierą.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.