Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2018, 15:45

autor: Ender

Morrowind Rebirth 4.5 – premiera nowej wersji potężnego moda The Elder Scrolls III: Morrowind

Morrowind Rebirth, potężna fanowska modyfikacja klasycznego RPG-a The Elder Scrolls III: Morrowind, doczekała się kolejnej wersji, oznaczonej numerem 4.5. Wprowadza ona liczne poprawki, a także wiele nowych broni, questów, artefaktów i lokacji. Prace nad modem prowadzone są od 2011 roku.

Morrowind Rebirth to ambitny i ogromny zestaw modyfikacji do klasycznego już The Elder Scrolls III: Morrowind. Prace nad nim prowadzone są od 2011 roku przez zagorzałą i zaangażowaną grupę fanów. Jest on największym tego typu i wciąż aktywnym przedsięwzięciem związanym z wiekowym hitem Bethesdy i nie należy go mylić z projektami takimi jak Skywind, starającymi się odtworzyć świat Morrowinda na silniku jego sequeli. W przeciwieństwie do większości podobnych modów, Morrowind Rebirth nie ogranicza się jedynie do poprawy grafiki. Radykalnych zmian wizualnych jest tutaj zresztą niewiele . Twórcy postawili sobie bowiem za cel zachowanie charakteru i klimatu oryginału. Modyfikacja rozbudowuje natomiast znacząco zawartość gry oraz jej model rozgrywki. Moderzy wypełnili fikcyjny świat własnymi postaciami niezależnymi oraz lokacjami, przebudowując także istniejące już miasta i podziemia. Gracze otrzymują również szansę zdobycia całkowicie nowego ekwipunku i walki z wcześniej niewidzianymi potworami i innymi przeciwnikami. Co więcej, praktycznie wszystkie najważniejsze systemy tytułu, takie jak magia, alchemia czy walka, zostały przeprojektowane i zmienione.

  1. Pobierz Morrowind Rebirth

Na oficjalnej stronie Morrowind Rebirth autorzy ogłosili premierę następnej wersji moda, oznaczonej numerem 4.5. Wprowadza ona szereg poprawek balansujących rozgrywkę, a także eliminuje dziesiątki wykrytych błędów i innych niedociągnięć. Dodatkowo otrzymujemy wiele nowych przedmiotów, broni, artefaktów i zaklęć. Przygotowano także kilka kolejnych kompleksowo przebudowanych lokacji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.