Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 stycznia 2018, 15:05

autor: Jiker

Mission: Impossible - Fallout oficjalnym tytułem szóstej części cyklu

Wiemy już pod jakim tytułem dystrybuowana będzie szósta część przygód Ethana Hunta. Dzięki uprzejmości Toma Cruise'a dowiedzieliśmy się, że film trafi do kin jako Mission: Impossible - Fallout.

Przed kilkoma dniami reżyser najnowszej odsłony filmowego cyklu Mission: Impossible zdradził, że premiera oficjalnego zwiastuna szóstej części odbędzie się wkrótce. Wczoraj miłośnicy przygód Ethana Hunta otrzymali kolejną dobrą informację – za sprawą Tom Cruise’a, odtwórcy głównej roli, poznali oficjalny tytuł filmu. Brzmi on Mission: Impossible – Fallout.

W Mission: Impossible – Fallout Ethan Hunt nie będzie stronić od kaskaderki. - Mission: Impossible - Fallout oficjalnym tytułem szóstej części cyklu - wiadomość - 2018-01-26
W Mission: Impossible – Fallout Ethan Hunt nie będzie stronić od kaskaderki.

Tytuł odnosi się oczywiście do wydarzeń, których źródło znajdziecie w piątej odsłonie serii, czyli Rogue Nation. Z informacji, jakimi Christopher McQuarrie podzielił się w rozmowie z serwisem Empire Online, wynika, że w Mission: Impossible – Fallout Ethan Hunt wraz z zespołem podejmie próbę powstrzymania nuklearnego zagrożenia, będącego następstwem porażki, jaką odnieśli w walce z Syndykatem.

Wydarzenia przedstawione w filmie są skutkiem wcześniejszych wyborów dokonanych przez Ethana Hunta. Przeszłość Ethana wróciła, by go prześladować. To następstwo wszystkich jego dobrych intencji – powiedział McQuarrie.

Mission: Impossible - Fallout oficjalnym tytułem szóstej części cyklu - ilustracja #2

Mission: Impossible – Fallout trafi do kin zgodnie z założeniami, ale kilka miesiący temu wcale nie było to takie pewne. W sierpniu podczas wykonywania kaskaderskiego skoku między budynkami 55-letni Tom Cruise nabawił się bowiem kontuzji kostki. Zdjęcia zostały przerwane i ekipa wróciła na plan dopiero po 9 tygodniach.

Mission: Impossible – Fallout trafi do kin 27 lipca tego roku. W filmie napisanym i wyreżyserowanym przez Christophera McQuarriego grają Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Henry Cavill, Simon Pegg, Angela Bassett, Alec Baldwin, Ving Rhames, Michelle Monaghan oraz Vanessa Kirby. Czy szóstce uda się powtórzyć sukces poprzednich części? Przypominam, że każda z nich odniosła finansowych sukces, zarabiając co najmniej 400 mln dolarów (dwóm ostatnim odsłonom udało się już wygenerować po 700 mln dol. przychodu).

  1. Oficjalna strona wytwórni Paramount Pictures
filmy i serialefilmy Paramount Mission: Impossible - Fallout Christopher McQuarrie