Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2020, 10:21

MisBits w weekend przejdzie na model free-to-play

W najbliższy weekend sieciowa gra akcji MisBits przejdzie na model darmowy z mikropłatnościami. Twórcy podali termin startu wersji free-to-play i poinformowali, jakie atrakcje przygotowali dla osób, które kupiły płatne wydanie w Steam Early Access.

MisBits w weekend przejdzie na model free-to-play - ilustracja #1
MisBits zadebiutowało w ubiegłym miesiącu w Steam Early Access.
W skrócie:
  1. MisBits przechodzi na model free-to-play;
  2. wersja darmowa z mikropłatnościami ruszy 4 kwietnia;
  3. osoby, które kupiły grę wcześniej otrzymają zestaw przedmiotów i wirtualną walutę.

Sieciowa gra akcji MisBits wkrótce przejdzie na model free-to-play. Autorzy poinformowali, że produkcja zostanie udostępniona 4 kwietnia jako tytuł darmowy z mikropłatnościami. Przypomnijmy, że projekt dostępny jest tylko na PC. Od 5 marca tego roku wczesna wersja jest sprzedawana w ramach Steam Early Access. W przyszłości twórcy chcą opracować także wydania na inne platformy sprzętowe.

Osoby, które zakupiły MisBits otrzymają w ramach rekompensaty zestaw wirtualnych przedmiotów do wykorzystania przy kreowaniu postaci, w tym głowy Diablo i Shadow, skórkę Tiki oraz wartą 15 dolarów walutę do wykorzystania w sklepiku. Ponadto będą mogły zaprosić znajomych do rozpoczęcia zabawy za darmo przed 4 kwietnia.

4 kwietnia twórcy zamierzają także zapowiedzieć nowe aktywności, które uatrakcyjnią grę. Na razie wiemy o nich tylko tyle, że będą nastawione na rywalizację z innymi graczami.

Gdy MisBits miesiąc temu debiutowało w Steam Early Access autorzy informowali, że gra spędzi we wczesnym dostępie co najmniej 3-4 miesiące. Nie wiadomo, czy przestawienie się na model darmowy z mikropłatnościami wydłuży ten okres.

Twórcy chcą w najbliższych miesiącach wprowadzić do gry sporo nowej zawartości, w tym dodatkowe tryby, mapy, bronie, przedmioty oraz części ciał do konstruowania zabawek, którymi kierują gracze podczas zabawy. Przejście na free-to-play powinno zapewnić społeczności solidny zastrzyk świeżej krwi i ułatwić deweloperom realizację planów rozwoju MisBits.

  1. MisBits w serwisie Steam
  2. Wirtualne przedszkole czeka na niesforne dzieciaki – graliśmy w MisBits
  3. MisBits - poradnik do gry
  4. Oficjalna strona gry

Grupa Webedia jest partnerem projektu MisBits wydawanego przez 3BD Games.