List do Mikołaja poszedł. Mam nadzieję, że poruszy jego dobre serduszko swoją ckliwością. ;)
Również wyślę.
Pewnie pracownicy Cenega Poland będą mieć niezły ubaw czytając te listy. He, zazdroszczę...
Konkurs? Zwycięzcy? Prawdziwy Mikołaj rozdaje prezenty wszystkim grzecznym dzieciom, a nie tylko wybranym. To oszukaństwo! :(
Ja chciałbym Ghost Recona 3 którego wygrałem grubo ponad miesiąc temu w innym konkursie cenegi -_-
tzs -> Wyślij maila na [email protected]
Miałem ten sam problem, okazało się, że kurier był, ale mnie nie było i jeszcze raz paczka poszła, podaj tylko dokładne dane i powinno być ok :).
No a ja, jak zawsze, dopiero co o tym sie dowiedzialam :D.
Zycze, zeby przynajmniej wam Mikolaj te upragnione gry przyniosl :).
Mikołajowi wybrańcy 2006-12-14 15:50
Brodaty święty już wie, kogo obdarował w naszym mikołajkowym konkursie! Listów do naszej redakcji przyszło co niemiara, a większość była tak interesująca i oryginalna, że naprawdę ciężko było wybrać. Ostatecznie jednak dziesięciu szczęśliwców zostało wyłonionionych, a poniżej znajduje się ich pełna lista. Gratulujemy! Nagrody otrzymują:
Tomasz ze Szczecina
Lidia z Pleszewa
Marcin z Torunia
Mariusz z Suwałk
Michał z Krakowa
Maciek z Warszawy
Michał "Agenor"
oraz
Piotruś
Już wkrótce przedstawiciele Mikołaja skontaktują się z Wami i roześlą paczki. Czekajcie cierpliwie i dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie!