Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 8 maja 2019, 18:45

Microsoft informuje o podjęciu współpracy z marką Monster Energy i sklepami sieci Żabka

Na adres mailowy podany w zgłoszeniu zostanie dostarczony jednorazowy kod umożliwiający korzystanie z usługi Xbox Game Pass.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W ramach promocji trzech marek, klienci, którzy kupią napoje energetyczne Monster Energy w dowolnym punkcie sieci Żabka, otrzymają dostęp do usługi Xbox Game Pass. Aby odebrać abonament Xbox Game Pass wystarczy, w okresie od 8 do 21 maja, kupić w sklepach sieci Żabka 4 puszki napojów Monster Energy i zachować paragon, a znajdujący się na nim kod zarejestrować na stronie www.monstergaming.pl. Na adres mailowy podany w zgłoszeniu zostanie dostarczony jednorazowy kod umożliwiający korzystanie z usługi Xbox Game Pass. Kody promocyjne można łączyć ze sobą, oraz z już aktywnym abonamentem.

Microsoft informuje o podjęciu współpracy z marką Monster Energy i sklepami sieci Żabka - ilustracja #1

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów Xbox Play Anywhere dostepnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. W katalogu Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, takich jak Mortal Kombat, Tomb Raider, Fallout czy DOOM, jak również wydawnictwa Xbox Game Studios, dostępne w usłudze w dniu premiery rynkowej, w tym Forza Horizon 4 czy Crackdown 3, oraz zaplanowane na 2019 r. Gears 5. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej, dostępnej na platformach Android i iOS. Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/games/xbox-game-pass.