Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2021, 12:10

autor: AlexB

Patch upiększający Europę Zachodnią w Microsoft Flight Simulator już dostępny

Microsoft Flight Simulator otrzymał nową aktualizację. Przede wszystkim upiększa ona rejony Europy Zachodniej – Francję, Belgię, Holandię oraz Luksemburg.

Od pierwszych zapowiedzi najnowsza odsłona cyklu Microsoft Flight Simulator była w stanie zachwycić piękną, niemal fotorealistyczną grafiką. Po premierze można było jednak zauważyć, że niekoniecznie wszystkie miejsca na świecie zostały w tytule oddane z odpowiednią pieczołowitością. Studio Asobo stara się jednak, by taki stan rzeczy się zmienił i w pocie czoła przygotowuje kolejne aktualizacje upiększające rozmaite obszary. Kolejna jest już dostępna. Waży ona ponad 17 GB i skupia się przede wszystkim na poprawie fragmentów terytorium państw Europy Zachodniej – Francji, Belgii, Holandii oraz Luksemburga. Jej zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Ponadto nowa lokalizacja poprawia modele niektórych samolotów oraz wyświetlanie części obiektów, dodaje dwie nowe wersje językowe (japońską i holenderską), naprawia autopilota w drugiej lekcji latania (tan miał bowiem tendencję do rozbijania samolotu) itd. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Przypominamy, że Microsoft Flight Simulator miał swoją premierę na PC w sierpniu ubiegłego roku. Tytuł można zakupić tradycyjnie, lecz jest on także dostępny w ramach abonamentu Game Pass. Latem powinien się on także ukazać na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S.

  1. Microsoft Flight Simulator 2020 – oficjalna strona
  2. Recenzja gry Microsoft Flight Simulator 2020 – największy sandbox w historii
  3. Microsoft Flight Simulator 2020 - poradnik do gry